[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #20616  16-06-2010 15:54 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
Japon mimarlardn biri evini baştan aşağı yenilioduTamirat esnasında söktüğü kapılardan birinin duvarla irtibatlı bölümünde , iç kısmında, iki tahta arasında sıkışıp kalmış bi kertenkele bulduBiraz daha bakınca kertenkelenin canlı olduğunu farketti
Onu ordan kurtarmaya çalışırken bu kez kertenkelenin bi ayağından çivilenmiş olduğunu gördü
"On yıl önce yapılan eve kapısı takılırken dışarıdan çakılan bir çivi, o an kapıyla duvar arasında bulunan kertenkelenin ayağına isabet etmiş olmalı" diye düşündü mimar
Peki nasıl olmuştu da bu kertenkele, bir santim boyu bile kıpırdayamadığı bu karanlık duvar boşluğunda on yıldır canlı kalmayı başarmıştı_???
Mimar, tamirat işlerini bi kenara bırakarak kertenkeleyi izlemeye başladı Bu kertenkelenin sadece havayla beslenemediğine göre, bunca yıl yaşamını nasıl sürdürebildiğini merak ediodu
Bir süre sonra duvar boşluğunda bi hareket oldu.Japon mimar, nerden çıktığını fark edemediği başka bir kertenkelenin geldiğini gördü.Gelen kertenkele, yerinden kıpırdayamayacak halde olana ağzında yiyecek taşıyordu
Bu kertenkele diğerinin belki annesiydi, belki eşi ,belki de arkadaşı Kim bilir?
Ama bilinen bir şey var ki aralarındaki güçlü sevgi, birinin bıkıp usanmadn diğerini hayatta tutabilmek için ona yiyecek taşımasına neden olmuştu!!

Yazar Mesaj   #21044  30-06-2010 13:39 GMT+2 saat  

_fathoss_

Huzuristan Üyesi

Tecrübe Puanı.: 3.4%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Mesaj 20
Meslek:
vay bee .. hayvanlar bile düşünceli anasını satiyim insanlara bak bir de..