[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #20388  16-05-2010 00:58 GMT+2 saat  

didem

Süper Aktif Üye

Tecrübe Puanı.: 64.9%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 908
Ülke:
Meslek: _____=)
--------------------------------------------------------------------------------

İnanılmaz ama gerçek! İnternetten derlenen, maillerle dolaşan bu itiraflar sizi çok güldürecek

İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya
devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' Onun tam
aradığım kız olduğuna karar verdim.
Erkek , 31 , Yurtdışı

Anneler kutsaldır

Bir alkış da birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve 'Analar
kutsaldır, analara küfür etmeyin,
o. çocukları!!' diyen Karadenizli ağır abi hemşehrime lütfen. Erkek , 29 , İstanbul

Bilinçli tüketim, bilinçli üretimle olur

18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi; 'Keşke korunsaydım'.
Erkek , 31 , Gaziantep

6. His

6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi. Bende filmin CD'si var, istersen vereyim izle,
ben de çok beğendim dedim. Şimdi izlersem bir
şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi. Sustum. Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz. Kadın, 29 ,
İstanbul

Öncelik

Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının ''benden önce biriyle oldun mu?'' sorusuna, ''buraya gelmeden önce mi?''
cevabını vererek evlilik umutlarını magmalara
atan hatunun gerçek sarışın olduğunu söylememe bilmem gerek kaldı mı? Erkek , 31 , Kırklareli

Çaylar demli olsun

Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum. Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: 'Hanım suyu ısıt; olursa
olur olmazsa çay demleriz.' Hala gülmekteyim.
Erkek , 24 , Ankara

Maalesef kaybettik

Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun
'maalesef annenizi kaybettik'
demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!) bunun yerine 'ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin
buradaydı!' deyip doktoru bir güzel
döven komşularım var duyurulur... Kadın , 36 , İstanbul

Ramazan geldiHer zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri, orucu bozulmasın diye bana ''kanka'' diyor ya...
Kadın , 34 , Kocaeli

Danger

Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de 'Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger
yazmış' diyen ve arkasından kahkahalarla
gülen teyzemi nerelere göndersem acaba? Erkek , 38 , Ankara

Yazar Mesaj   #21098  03-07-2010 14:27 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya
devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' Onun tam
aradığım kız olduğuna karar verdim.
Erkek , 31 , Yurtdışı

buna çok güldüm

Yazar Mesaj   #21106  03-07-2010 23:28 GMT+2 saat  

ahmet

Tecrübe Puanı.: 0%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Ülke:
Meslek:
heheheh evt komikmşş