[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #20303  11-05-2010 11:22 GMT+2 saat  

omerelif

Huzuristan Üyesi

Tecrübe Puanı.: 0.3%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Mesaj 2
Meslek:
Bende çoğu internet kullanıcısı gibi Lockerz‘a üye oldum. Puan toplamak ve VIP olmak için davetiye yollamam lazım. Siteye de davetiyesiz üye olunamıyor. Eğer lockerz davetiyesi isteyen olursa yorum olarak e posta adresini yazsın.
Lockerz ile kazanabileceğiniz ürünlerden bazıları;

Apple iPod Touch 32 GB = 600 PTZ
Apple iPod Touch 8 GB = 325 PTZ
PlayStation 3 120 GB = 650 PTZ
iPod Nano 8 GB = 300 PTZ
Nintendo WII = 250 PTZ
Sony PSP = 200 PTZ

Şimdi gelelim lockerz ile ilgili bir kaç bilgiye…

Lockerz Nedir?
Lockerz, içerisinde puan toplayarak bedava ürünler alabileceğiniz bir web sitesidir.

Üye Olmak İçin Ne Yapmam Lazım?
Üye olmak için davetiye almanız gerekiyor. Yukarıda yazdığım gibi yorum olarak e posta adresinizi gönderirseniz, ben sizlere davetiye atabilirim…

Nasıl Puan(PTZ) Toplayabilirim?
Puan toplamak için her gün eklenen resime yorum yaparak 2, her gün siteye girişinizde 2 puan toplayabilirsiniz. 20 kişi davet ettikten sorna VIP olup, her aktivitede 4&��er puan toplayabilirsiniz. Site henüz yapım aşamasında olduğundan dolayı günde davetiyesiz en fazla 4 puan toplayabilirsiniz. (2+2=4) Sitenin yapımı tamamen bittikten sonra daha hızlı puan toplayabilirsiniz. Puan lockerz içinde “PTZ” diye adlandırılıyor.

VIP Olmam Ne İşime Yarar?
VIP olursanız her aktivitenizde 4&��er puan kazanırsınız. Ayrıca VIP olanlara T-Shirt gönderiliyor(muş). Bunların dışında VIP‘lere özel ürün kategorisine girebiliyorsunuz..

Yazar Mesaj   #20308  11-05-2010 17:06 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
güzelmiş de ben zaten yoğunum