[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #19165  25-03-2010 16:20 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
Tefal Autoclean 500 Ütü

Tefal Autoclean 400 Ütü

Tefal Autoclean 300 Ütü

Tefal Program 8 Power Jeans 500 Ütü

Tefal Program 8 Power Jeans 300 Ütü

167. 90 TL

tefal program sekiz Program 8 Power Jeans 500, Buharlı Ütü, Buharlı Ütü modelleri, Buharlı Ütüler, en ucuz tefal ütüler, En ucuz tefaller, tefal Program 8 Power Jeans 500, Tefal Ütü Fiyatları, Tefal ütü Modelleri iyimidir kullananlar yorumlar

Ana Özellikler
Güç : 2400 W
Taban : Ultragliss
Su Tankı Kapasitesi : 350 ml
Teknik Özellikler
Su Püskürtme : Var
Su Damlatmama Özelliği : Var
Anti Kireç Sistemi : Var
Dikey Buhar Özelliği : Var
Şok Buhar Özelliği : Var
Ek Özellikler
Diğer Özellikler : En Hassasından En Kalın Kumaşına Kadar Tüm Kumaşlar İçin 8 Tane Programı Mevcuttur

Küçük ev aletleri konusunda uzman olan Tefal, ütüleri ile oldukça tercih edilen bir marka? İşlevsel ütüleri ile dikkat çeken Tefal'in program 8 ütü serisi, En doğru ütüleme ayarlarını sizin yerinize otomatik olarak yapabiliyor.

En hassasından en kalınına kadar seçilen kumaşın türüne göre, her zaman en doğru sıcaklık ve buhar kombinasyonunu otomatik olarak elde etmenizi ve bu sayede kusursuz ütüleme yapabilmenizi sağlayan Program 8 ailesi, giysilerinizi damlatma, yüksek ısılarda yakma riskine karşı korur. Her kumaş türü için ayrı bir program sunarak, kumaşlarınızı düşük ısılarda kolayca ütülemenizi sağlayan ütü, sadece tek bir parmak hareketiyle aynı anda hem sıcaklık hem de buhar ayarını yapabilmenizi mümkün kılıyor.

Yazar Mesaj   #26200  16-10-2017 18:31 GMT+2 saat  

Amosamu

Tecrübe Puanı.: 0%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Ülke:
Meslek:
Buharlı ütü alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Evlilik alışverişinde ütü kısmına geldim, akrabalarımın tavsiyesi üzerine de kesinlikle Tefal alacağım. Bunun için arama yaparken mesajınızı buldum. Tefal ürünleri ile ilgili bilginiz var sanırım. http://promocodius.com/tr/magazalar/hepsiburada-hediye-ceki sayfasında FV3930 diye bir Durillium tabanlı buharlı modelini 170 liraya buldum. Tavsiye eder misiniz yoksa en geç iki yıl sonra yine ütü almayı gerektirecek bir ürün müdür?