[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #18878  22-01-2010 09:53 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
Gittigidiyor.com Sitesindeki "erturkbey" Rumuzlu Üye Hakkında!

Gittigidiyor.com da "Erturkbey" rumuzlu üyeden cd-rw ürünü aldım ve gelen ürünü satıcı mağdur kalmasın diye elime gelir gelmez onayladım. Daha sonra 3-4 gün geçince denedim ve ürün ÇALIŞMIYORDU. Satıcıya ne kadar mesaj yazdıysam da hiç cevap alamadım ve olumsuz bir yorum verdim. Vatandaş yorumu görünce tutuştu ve bu haksızlık demeye başladı. Ürünün bozuk olduğunu belirttim fakat ürün hakkında nedense hiç yorum bile yapmıyor, pcden söküp gönderdim diyor. Neredeyse bozuk olduğunu da kabul ediyor bu vatandaş. Sonuç olarak 20 TL'yi çöpe atmış olduk. "erturkbey" rumuzlu üye yüzünden Gittigidiyoru şikayet etmek üzere tüketici mahkemelerine gidiyorum. 20 Lira'da olsa neden çöpe para atayım ki?

Bana gittidiyor üzerinden son yazdığı mesaj şu:

Sizin şu baskıcı tavrınızı gıttıgıdıyor yetkılılerine bildırdim şu andan itibaren bana hangı yolla ulasırsanız da hepsini kayit altına alıyorum yazacagınız e mailleri mesajları ue telefon aramalarını kayıt ediyorum yeter artık bu mesele fazla uzadı muhatap olmayalım

Bende bu ahlaksızın ne telefon numarası ne mail adresi ne ev adresi hiçbir şeyi mevcut değil ve sadece site üzerinde 2-3 mesaj gönderdim. Galiba başka belası var başında ve benden şüphelendi. Ahlaksız.

Siz siz olun "erturkbey" rumuzlu üyeden alışveriş yapmayın!

Bu mesaj Can tarafından düzenlendi (23-01-2010 11:42 GMT+2 saat, ago)

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu