[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #17784  06-10-2009 01:01 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
Güneşi Gördüm Filmini İzle

Güneşi Gördüm

Yönetmen: Mahsun Kırmızıgül
Senaryo: Mahsun Kırmızıgül
Müzik: Mahsun Kırmızıgül, Yıldıray Gürgen
Görüntü Yönetmeni: Soykut Turan

Oyuncular: Altan Erkekli, Demet Evgar, Deniz Oral, Emre Kınay, Erol Günaydın, Mahsun Kırmızıgül, Nurseli İdiz, Sarp Apak, Yıldız Kültür, Zafer Ergin

Tür: Dram
Yapım: Türkiye
Dil: Türkçe
Dağıtıcı Firmalar:
“Güneşi Gördüm” son yirmi beş yıla dair, bugüne kadar cesaretle söylenmekte zorlanılan konuları ele alıyor. Her türlü ayrımcılığa ve ötekileştirilmeye karşı duran, savaşın, kavganın, kendine benzemeyeni hor görmenin sorunun ta kendisinin olduğunu anlatan bu film, bir anlamda ‘Türkiye’nin hikâyesi’. İnsana dair her şeyi samimiyetle içinde barındıran film, ‘Çocuklara ve umuda’ adanıyor.
Mayınların arasında, doğuda bir sınır köyü… 25 yıldır iki tarafın arasında kalan çaresiz insanlar… Zorunlu göç uygulaması nedeniyle doğup büyüdükleri topraklardan, köklerinden ayrılmak zorunda kalan Altun aileleri, köklerinden koparak bir bilinmeze doğru yola çıkarlar.
Davut Altun, ailesiyle birlikte kaçak yollardan da olsa en kısa zamanda Norveç’e gitmeyi istemektedir. Haydar Altun ve ailesi içinse göç yolu İstanbul’a doğrudur… Yolculuk başlamıştır… Bitmek bilmez fıtınalardan geçip gelmiş, yollarını kaybetmiş, çaresizce bir çıkış arayan insanların, kendi güneşinden koparılmış ve geleceğin bilinmezliğinde kaybolmuş çocukların, bir göçün hikayesidir…

Davut Altun, ailesiyle birlikte kaçak yollardan da olsa en kısa zamanda Norveç’e gitmeyi istemektedir. Haydar Altun ve ailesi içinse göç yolu İstanbul’a doğrudur… Yolculuk başlamıştır… Bitmek bilmez fıtınalardan geçip gelmiş, yollarını kaybetmiş, çaresizce bir çıkış arayan insanların, kendi güneşinden koparılmış ve geleceğin bilinmezliğinde kaybolmuş çocukların, bir göçün hikayesidir…

film izle, Full Film İzle bağlanbize, gün eşi gördüm full izle, güneşi gördüm dvd, Güneşi Gördüm filmini izle, Güneşi Gördüm Full (2009, Güneşi Gördüm Full (2009) DVD Kalite Filmi, Güneşi Gördüm Full (2009) DVD Kalite NETTE İLK, Güneşi Gördüm full izle, Güneşi Gördüm izle, Güneşi Gördüm Online Full İzle, indirmeden film izle, justin tv, lig tv izle, online film, Yeni etiket ekle, Yerli 2009 Filmler

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu