[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #17778  06-10-2009 00:39 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
Kuran Öğreniyorum İndir

DOWNLOAD!

Bu programla öğretmene ihtiyaç duymadan, kendi kendinize tecvitli Kuran okumasını kolayca öğrenebilirsiniz.Benzer Küme Tekniği: 28 Kuran harfini 90 sekle çıkartan, basta, ortada, sonda yazılış metodu yanlıştır.

Bunun yerine Kuran yazısının ana hususiyetlerini dikkate alan benzer küme tekniği kullanılarak 29 harf 15 şekilde öğretilmektedir.Tecvid: Harflerin mahreçlerine ve kurallara uymak suretiyle güzel Kuran okumayı sağlayan ilme Tecvide denir. Programda tecvide tatbikatı dualar ve sureler üzerinde yapılmaktadır. Bu set ile daha başlangıç seviyesinde tecvitli okuyuş öğrenilmektedir. (Tecvitsiz öğretim yöntemi daha sonra öğrenilmesini güçleştirdiğinden kullanılmamıştır.)Çalisma Süresi: Tavsiye edilen çalışma süresi 32 saattir. Günde 1 saat çalışarak 32 günde Kuran okumasını tecvitli olarak öğrenebilirsiniz. Günde 2 saat çalışarak bu süre 15 güne indirilebilir.Denenmiş Bir Sistem: 30 yıllık tecrübesi ile muhterem hocamız Hüseyin Kutlu tarafından hazırlanan bu program bir yıl farklı eğitim gruplarında denendikten sonra ilk kez 1998de basılmıştır. O zamandan beri geçen sürede on binlerce kişiye Kuran-i Kerim öğreterek basarisini ispatlamıştır.Bu versiyonuyla gelen yenilikler:Tek paketle kurulum Yasin suresi ve Amme cüzünden sureler Kullanım Kılavuzu

Kuran Ögreniyorum indir bedava Kuran Ögreniyorum indir

Kuran Ögreniyorum, bedava Kuran Ögreniyorum, kuran öğrenme

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu