[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #17456  24-09-2009 23:09 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
HAVALI OLMANIN ALTIN KURALLARI
Bi kere cicişler görünümünüze bir çeki düzen verin.

1 Mesela kakül veya perçem kestirebilirsiniz
2 Son moda kıyafetlerden alın pahalı olması gerekmez diktiredebilirsiniz
3 Terziniz varsa onu değiştirip durmayın!!!!
4 Güneş gözlüğü takın
5 Okulda hep farklı ve tatlı saç modelleri yapın
6 Erkeklerin içine düşmeyin naz yapın
7 Sürekli yeni arkadaşlar edinin
8 Kendi kuralarınızı koyun
9 Bu çok önemli bir kural telefonunuzu yanınızdan ayırmayın
10 Arkadaşlarınızla dolaşırken her tanıdığa selam verin ve sohbet edin
11 Okulun popüler kızlarına yanaşın şimdilik taç onlarda yakında sizin olacak merak etmeyin
12 Herkese iyi davranın
13 OKulda en azından 5 erkekle çıkmış olduğunuz bilinsin
14 okulda ağlayın
15 Kendinize bir düşman edinin ve onunla çekişin ama diğerlerini arkanıza almayı unutmayın
16 Formanızın altına mutlak converse giyin
17 En az 3converse e sahip olsun
18 Sürekli okulda herkesin sizin yaptığınız bişeyi konuşmalarını sağlayın
19 En popüler erkeklerle çıkın erkekler bana baksın istiyorum
20 Ve hep sevimli olun hep gülümseyin diğer okullardan çıktığınız tanıdığınız kişiler olsun sosyal ortamlara atılın evinizde parti verin tüm okulun haberi olsun ama sadece10 kişiyi çağırın sonraki partide 15 sora 20 ve gittikçe artsın
21 pijama partisi verin tüm okulun haberi olsun ama yanlız ve yanlız 7 kişiyi çağıracapınızı söyleyin ve kimlerin gelmek istediğini sorun(mükemmel bir pijama partisi içn bkzijjama partisii)
22 Haftasonu sinemaya gitmek istediğinizi söyleyin ve topluca sinamaya gidin ve o grubun başı siz olun!

Popüler Değilsen Üzülme seni Popüler Yapacak Çözümler Elinde
+Ayakkabın ve giyeceğin ceket uyumlu olsun.

+Eğer converse giyiyorsan ve izin veriyorlarsa iki converse'in de bağcıkları farklı renklerde olsun.Mesela converse'in pembeyse birinde pembe bağcıkdiğerinde siyah veya gri bağcık olabilir.Çok şeker ve havalı olur!

+Birinci yazıda da belirttiğim gibiyasak yoksa mutlaka saçını sal.Eğer o gün saçın kötüyse topla.-Veya izin verilmiyorsa saçını yandan ve yukardan topla.

+Çantana ve eteğine anahtarlıklarrozetler tak.Mümkün olduğunca kişiselleştir yaniGören bakakalsın

+İnsanlara hakettikleri kadar değer ver.Bu çok önemli.Çok yakın bir arkadaşınla gezerken onunla çok samimi olabilirsin ama sınıfında sana pek yüz vermeyen havalı bir kız var diyelim.Ona sürekli espriler yapıpkonuşursan sana yüz vermemeye devam eder.Bu yüzden sen de çok yüz vermesoğukkanlı ol demiyorumama çok yüz verme.Gözüne girmeye çalışma.Bu sayede seninle arkadaş olmak isteyebilir ve hep kendinden bahsetmeyip seni de dinler

+Esprili ol.Sınıfta pek popüler olmayan kişileri bile güldür.Onlara da bi derecede yakın ol yani.Böylece herkesin sempatisini kazanabilirsin.Sınıf arkadaşlarının halini hatrını sor.Ama bunu yaparken rahat ol.Tabii gerektiğinde gizemli ve da takılman gerek
Arkadaşlar şimdi size kısa yoldan nasıl havalı olcağınızı yazıcam.Öncelikle giysiden başlayalım:
*Eteğini üstten kıvır.
*Gömleğini dışarı çıkart.Eğer yasaksa ceket giy belli olmaz ama kıvıradabilirsin biraz.
*Eteğine rozet tak(1 veya 2 tane olsun fazla abartma )
*Saçlarını tenefüslerde ve salmana kızmayan öğretmenlerin dersinde sal.(mutlaka öle 2-3 öğretmen vardır.)
*Derste bacak bacak üstüne at.

Ve davranışlar:
*Kendini kanıtlama çabasında olma.Cool ol.Ama gülümsemeyi unutma!
*Erkeklere karşı çok rahat ol.
*Derslerine çalış.Ama inek olma.Derslere ve eğlenceye yeterince zaman ayır.Sınavlara çok ama çok iyi çalış!(birkaç gün önceden başlayarak hergün 2-3 saat çalış)

Bunlar kesin kes işe yarar!

POPULER Mİ OLMAK İSTİYOSUN???

O ZAMAN BU REHBERİ ADIM ADIM UYGULA...

KENDİNE SADECE SINIFTAN 1 ARKADAŞ EDİN VE ONUNLA BİRLİKTE POPULER OLUN.

SİZ İKİNİZ DİĞER ÖĞRENCİLERDEN UZAK DURUN HERKESLE KONUŞMAYIN.

OKULA HER GÜN YENİ BİR ŞEYLER GETİRİN VE KESİNLİKLE MARKA VE PAHALI OLSUN!

ÜNLÜLERDEN ALDIĞINIZ İMZALARI ARKADAŞLARINIZA GÖSTERİN.

DERSLERİNİZİ HER ZAMAN SIKI VE DÜZENLİ ÇALIŞMAYI İHMAL ETMEYİN.

OKULDAN HİÇ KİMSEYE SIR VERMEYİN.

ERKEKLERİ PARMAĞINIZDA ŞAKIDIM ŞUKUDUM OYNATIN!

ÖĞRETMENİN GÖZÜNE GİRİN BÖYLECE HER ZAMAN ONUN BEĞENİSİNİ VE SİZİN TARAFINIZI TUTMASINI SAĞLARSINIZ.

HER ZAMAN GÜZEL GİYİNİN.

SAÇLARINIZI ÇOK GÜZEL YAPIN.

OKULDAKİ SPOR DANS VE TİYATRO ETKİNLİKLERİNE KATILIN.

ÖĞRETMENİ KIZDIRACAK BİR HAREKET YAPMAYIN.

BİR ARKADAŞ KAZANMAN İÇİN BİRKAÇ FORMÜL;

*ARKADAŞ KAZANMAK İÇİN ONA İÇİNDEN GELENİNİ SÖLEMELİSİN!!!BU EN İİ ÖNERİ.

*ONA ARADA BİR HEDİYE ALMALISIN!!!

*BİRBİRİNİZE HERŞEYİ SÖYLEMELİSİNİZSIRLARINIZI PAYLAŞMALISINIZ!!!

*BİRBİRİNİZE HER KONUDA YARDIM ETMELİSİNİZ!!!BİR ARKADAŞ KAZANMAN İÇİN

OKUL ÖNERİLERİ

TeNEfÜsLer

>>>Tenefüste arkadaşlarınla bahçeye in ve temiz hava al.
>>>Kantine in ve küçük bir kekle meyve suyu al.Vaktiniz varsa arkadaşınla kekbisküvimeyve suyucolagazoz gibi şeyler alıp küçük bir piknik düzenleyebilirsinizBiz en iyi arkimle öyle yaparız hepher tenefüs yiyeceklerimizi alır bahçeye çıkan büyük merdivenin bir basamağında köşede piknik düzenlerlak lak yaparız
>>>Mp3 çaların yanındaysa şarkı dinleyebilrsin.
>>>O ders anlamadığın bir konu varsa hemen öğretmenine sorbulunmaz fırsat
>>>Hoşlandığın çocuğa bir türlü yanaşamıyorsan tenefüs yardımına yetişir!Onun yanına git ve herhangi bir konu aç.

ÇALIŞKAN OL AMA İNEK OLMA
***Her zaman derslerinde düzenli çalış.Ama sakın inek olmaÇalışırken dikkatini dağıtacak şeyleri ortadan kaldır.Derse yoğunlaş.Bi sınavdan kötü not alırsan fazla canını sıkma ve yanlış bildiğin sorular üzerine çalışkonuyu kavra.Böle yaparsan başarılı olursun.Arkadaşlarına da vakit ayırmayı unutma.Bazen onlarla birlikte çalışın.Onları ewine çağır ve defterlerinizdeki eksikleri tamamlayıno gün işlediğiniz konulara çalışın.

GÜZELLİK SIRLARI

SiViLcElEr(korkma onlarada bi çözüm var!

SİVİLCELER
Sivilcelerin çoksa ve pahalı kremlere para harcamak istemiyorsan bunu mutlaka dene;
Şimdi küçük bir kaseye biraz bal koy.Balın üstüne 6-7 damla limon sık.Çay kaşığı ile karıştır ve bir pamuk yardımıyla sivilcelerinin üzerine sür.Bu işlemi yaptıktan sonra karışımın akaması için yüzünü yukarı çevirerek 10 dakika bekle ve sonra ılık su ile yıka.Bu işlemi sivilcelerin geçene kadar birkaç gün tekrar et.Farkı göreceksin.
Ayrıca beslenmene ve cilt temizliğine de çok dikkat etmelisin.Eğer hergün patates kızartmalarını ve cipsleri götürüp cilt temizliğine dikkat etmezsen sivilcelerin çıkar tabii.Ben cipsi azalttım ve okulda da hiç patates kızartması yemiyorum şimdiye kadar hiççççç sivilcem çıkmadı sadece 2-3 kez ama onlarda bu yaşlarda doğal tabii.Ben zaten onlara da bu karışımı uyguladım ve hemen geçtiler[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Ücretsiz Üye Olmak İçin Tıklayın.]Bu yaz çok sıcak geçecek!!!Yazın kurutucu sıcağından korunmak için bunları yap:

*Öğlen saatlerinde dışarı çıkma.
*Kısa süreli dışarı çıkacaksan şapka tak ve özellikle omuzlarınayanaklarına ve burnuna 50+ koruma faktörlü güneş kremi sür.
*İçinde rahat edeceğin ve terleemeyeceğin pamuklu giysiler giy.
*Dudaklarına dudak kremi sür. [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Ücretsiz Üye Olmak İçin Tıklayın.]

Sabah okula giderken saçlarını nasıl yapacağını bilemiyor musun?
okula giderken saçımı nasıl yapmalıyım mı diyorsun

O zaman saç biçimine göre önerilerim;

***Düz saç=Saçlarını yandan ve yukarıdan sıkıca topla.Sonra eline biraz saç şekillendirici krem alıp uçlarını elinin içinde sıkıştırarak dalgalı bir görünüm sağla.

***Katlı saç=Saçlarını kolay toplayamayacağın için iki toka alıp saçını yanlardan tutturabilirsin.

***Kıvırcık saç=Hafif salık bir topuz yap.Önden küçük bir tutam saçı salık bırak.Emin ol çok güzel olacak.

***Dalgalı saç=Saçlarına bir bant tak ve saçlarını içten tarayarak hafif kabarık bir görünüm sağla.

Bu önerilere uyarsan hem okula giderken saçlarını yapmaya daha az vakit harcarsın hem de saçların çok güzel olurArada bi farklı saç modelleri denemeyi de unutma hep aynı model olmaz

Yazar Mesaj   #17461  24-09-2009 23:47 GMT+2 saat  

didem

Süper Aktif Üye

Tecrübe Puanı.: 64.9%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 908
Ülke:
Meslek: _____=)
bnce bunların hepsini yapan popüler değlde karşısındaki kişilern göznden düşer

paylaşımn içn saol

Bu mesaj didem tarafından düzenlendi (04-10-2009 17:35 GMT+2 saat, ago)

Yazar Mesaj   #17927  08-10-2009 22:45 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
gereksiz şeyler ama dikkat çekmek isteyen kızlar var herşeyi deneyen bide bunları denesinler

Yazar Mesaj   #17932  09-10-2009 18:34 GMT+2 saat  

didem

Süper Aktif Üye

Tecrübe Puanı.: 64.9%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 908
Ülke:
Meslek: _____=)
denemek isteyeni tutmuyorz

Yazar Mesaj   #18072  21-10-2009 12:52 GMT+2 saat  

moonlight

Admin