[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #11401  26-10-2008 15:37 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
Alexa Rank Değeri Yükseltme Arttırma

Alexa toolbar yükleyin yahut Firefox search status eklentisini yükleyin.Blog sayfanızı girişsayfası yapın(homepage diye geçen dalga).Genellikle en çok kullanılan yöntemdir bu.
Sitenize Alexa Rank Gösteren Widget Yerleştirin.Ben bunu yaptıktan sonra kısa süre içerisinde bir dünya tık aldım.Bayağı işe yaradı rank yükselmesinde.
Diğerlerini destekleyin.Blogroll denen bağlantılar dalgasına arkadaşlarınızı ekleyin, eklettirin.Onların bloglarına yorum yazın, başka bloglardaki yazılarınızda kendinize link verin.
Ofis, kafe, v.s. gibi yerlerde çalışıyorsanız giriş sayfanızı kendinize göre ayarlayın.Bunu bir kafede yaptığınızı varsaysak, her gün onlarca hit alırız.Bu da alexa rankmızı etkiler.Tabi tarayıcılarda Alexa Toolbar olucak.
Arkadaşlarınızın Görüşünü Alın Alexa profilinizde arkadaşlarınızın görüşünü alın.Yorumlattırın.
Blogunuzda Alexa’ya yağ çekin.Fazla abartmadan blognuzda Alexa ile ilgili yazılar yazın, ipuçları verin.
Webmaster Forumlarında Adresinizi Bol bol duyurun.Webmasterlarda genellikle Alexa Toolbar yüklü olur.Bu arkadaşlar ne kadar size uğrarsa bu o kadar iyi olur.
Özgün İçerik Yazın.Ordan burdan çalıntı C.P. şeklinde yazılar yerine kendi klavyenizle kendnize göre yazılar yazın.Özgün olun, farklı olun.
Asya Taraflarındaki Sitelerde Adresinizden Söz Ettirin.Alexa incelemelrine göre en çok Alexa Toolbar kullananlar Asyalılarmış.Çin tarafları falan.Bu da bir fayda tabi =)
Webmaster Araçları Oluşturun.Sitenizde/blogunuzda webmaster araçları oluşturun.Ne kadar çok webmaster uğrarsa o kadar iyi.Genellikle bu insanalrda Alexa Toolbar yüklü olur.
Sosyal İmleme Sitelerini Kullanı.Bu tür sitelerin manyakları olur.Sürekli takip ederler.İlgilerini çeken bir şey olduğunda atlayacaklardır.Bu da işe yarar.
Sitelere Reklam Verin ki ziyaretçi sayınız artsın.Reklam verirken alakasız siteler kullanmamaya özen gösterin.
Seo’yu iyi ayarlayın.Arama motoro optimizasyonunu ne kadar iyi yaparasanız bu size bir o kadar iyi gelir sağlayacaktır.
Forum & E-Mail imzalarnıza Adresinizi Ekleyin. İmzadaki link meraklıları çoktur.Elbet tıklayan olacaktır.
Myspace kullanın.About me gibi kısımlara adresinizi ekleyin, resimli bağlantılar oluşturun

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu