[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #9732  30-04-2008 16:17 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
Altivi.com - Altivi Nedir?? Ne Değildir?? Güvenli Midir?? DİKKAT

2 Hafta Önce altivi'den bir ürün sipariş verdim.Şuan tam 2 hafta oluyor, ürün elime ulaşmadı.Sordum stoklarda yokmuş... Ama ücret aynı gün tahsil edildi... Sakın Ama Sakın Stokta Varmı Yokmu Diye Sormadan bir ürün almaya kalkışmayın... Dürüst Bir satıcı değil bana göre artık.İyi biliyordum heryerde rastlıyordum sipariş verdim, yanlış yaptım.Sizde bu tuzağa düşmeyin derim.Ücret tahsil ediliyor ama ürün gelmiyor elinize her halükarda sizi oyalıyorlar... Adresine ulaşamadım ama daha sonra adres bilgilerine ulaştım.herkesle paylaşmak istedim. Ağzı yananlar varsa burada tartışalım lütfen...

SATICI BİLGİLERİ:
Ünvanı : AL SATIŞ ARACILIK HİZMETLERİ ve TİCARET A.Ş.
Adresi : Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak Koza İş Merkezi A Blok Balmumcu / İstanbul
Telefon : 0212 288 52 52
Faks : 0212 267 24 35
Email : altivi@altivi.com

Firmanın Ortakları:
* Mehmet Germiyanlıgil: Sosyetik işadamı olarak biliniyor. Elif Dürüst"ten yakın zamanda boşandı. Elit Giyim ve Etik Kültürel Eğitim ve Yayıncılık adıyla iki şirketin ortağı. Eylül ayında aynı isimlerle Al Satış Aracılık ve Al Yay TV şirketlerini kurdu.
* Alinur Velidedeoğlu: Sosyete reklamcısı holding patronu. İstanbul"da adına kayıtlı 21 şirket var. En bilinen şirketi Güzel Sanatlar. Halkla ilişkiler, pazarlamacılık, tekstil işi de yapıyor.
* Ali Emra Ergani: Sosyetik mekan işletmecisi. Erbin Turizm, Alternatif Pazarlama, Mask Giyim gibi şirketleri var. Elif Dağdeviren"in eski eşi. İnanmadığı tek atasözü: Ayağını yorganına göre uzat. Havana Beach, Blackk gibi popüler mekanlar yaratmakla ünlü. Gece hayatına nar suyu-votkayı, plaj hayatına parmak arası terlik ve erkek pareosunu soktu.
* Fatih Aksoy: Ünlü yapımcı. "Kim 500 Milyar İster" den Popstar'a pek çok ünlü programı organize etti. Aysun Kayacı ile birlikteliği çok konuşuldu.
* Aslı Turgut: Reklamcı.
* Can Recai Akçay: Yönetici

Bu mesaj Admin tarafından düzenlendi (03-05-2008 12:55 GMT+2 saat, ago)

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu