[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #7530  14-10-2007 23:01 GMT+2 saat  

4040287

Huzuristan Üyesi

Tecrübe Puanı.: 0.2%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Mesaj 1
Meslek:
Facebook'ta Paylaş
Arkdaşlar İngilterenin The Sun gazetesine yazılar yazan Michael Gray adlı bir köşe yazarı bir yazısında Knight OnLinenin kuruluş amacını açıklamış ama k2network yayınlatmamış ve k2networkun isteğiyle Michael Gray The Sun gazetesininden atılmıştır..

İşte o hikaye..

Knight OnLine..Dünyada yeni bir fırtına..Doğu Asya,Avrupa ve Amerikayı etkisi almış durumunda..Yaklaşık 10 milyon oyuncu bir ırk seçip karşı ırkla mücadale halinde..K2Network şirketi gerçekten iyi bir kazanç sağlamış durumunda..Niye mi?Oyuna rahatça girebilmek ve birtakım olanaklardan faydalanmak için Premium ve Knight Cash denilen paket alınıyor..Oyun her ne kadar free2play bir oyun olsa da yeni gelen yüklemelerle artık Premiumsuz oyuncuların oynaması zorlaşıyor..
Knight OnLine oynayanlar..Hiç düşündünüz mü?Harcadıınız paralar nereye gidiyor?Premium servisinin 3 paketi var..Bronze,Silver Ve Gold Premium..Bronze Premium 8.95 dolar,Silver Premium 19.95 dolar,Gold Premium 24.95 dolar..İşte basit bir hesaplama:K2Network Firması Oyunda 6.4 milyon Premiumlu oyuncu olduunu söylüyor..En ucuzundan 6.4 milyon oyuncuda Bronze premium olsa Aylık ortalama 57.280.000 milyon dolar..Yıllık Ortalama 687.260.000 dolar..Oyunun 3 yıldır olduğunu varsayarsak elde edilen kazanç 3 milyar dolara yakın bir para..Bu kadar para nereye gidiyor..
Knight OnLine Kurucusu firma K2Network Masonlardan oluşan bir kurum..Masonlar İsraille İşbirlikçilik yapıyorlar..Yani verdiğiniz Premium amaçlı paralar başka bir ülkenin masum insalarını öldürmek için harcanıyor..Daha da ilginci,Knight OnLine kurulurken asıl amaç,bu oyundaki iyi oyuncularla gizli görüşerek onlara askeri eğitim vermekti!!Böylece bu oyuncuların stratejik planlarıyla olabilecek bir savaşta saldırı ve savunma amaçlı plan yapılacakti!!Ama Knight OnLine oyunu popülerleşince bu keriz(!) oyunculardan para kazanarak bu paraları masum insanlari öldürmek için kullanmakda hiç de kötü bir fikir değildi onlara göre..Knight Online oyuncuları uyanın artık!!!Sizin verdiğiniz parayla masumlar ölüyor..Buna dur demek sizin elinizde..
Michael Gray

Alıntıdır...

Belki inanmassınız Belki inanırsınız Belkide Bu bi yalan dersiniz AMA HERŞEY SİZİN ELİNİZDE...
YOK BEN MASUMLARIN ÖLMESİNE GÖZ YUMARIM DİYORSANIZ BEN BİŞİ DİYEMEM...SADECE WAYBEE DERİM GEÇERİM...

--------------------------------------------------------------------------------

Knigt online

Bu yazıyı oyuna yeni başlayanlara ve bağımlılık yapmış insanlara yazıyorum belkide bir kaç insana yararlı olur, belkide bir kaç insan bu yazıdan sonra bu oyunu bırakmayı düşünecektir. Bazıları ise hadi ordan diyecektir. Getirdikleri ve götürdükleri bilgisinden sonra gerçek hayattan bir kaç alıntıyı açıklayacağım.

Psikoloji okumakta olan bir insan olarak sizlerle bu düşüncelerimi paylaşmak istedim;

KnightOnline Sizden Götürecekleri:

-Lisede okumaktaysanız geleceğinizi maf edeceksiniz !
-65 lvl sonrası Sınıfta kalmanız an meselesidir ! (Gülme Gerçek)
-Üni de iseniz 3. kez bitirme sınavlarınıda geçemeyecek ve atılacaksın
-60 lvl yükseldin Kız arkadaşın varsa seni pek yakında terk edecek.
-Sosyal yaşantın pek yakında sona erecek zaten yoksa durum vahim
-En son nezaman sinemaya gittin ? Gece savaşlara girecem diye nezaman erken uyandın ?
-off şu ders bitsede bir eve gitsem yada internet kafeye level kasmaya devam etsem yada cz ye gitsem adam doğramaya düşüncesi aklından hiç çıkmıyor dimi ?
-Evinde isen Mağra gibi oturduğun o ininden nezaman çıkıp arkadaşlarınla gezdiğini hatırlarmısın ?
-Ailenle eskisi gibi neden vakit geçirmiyorsun ?
-İnternet kafeye gidiyorsan, bu oyunu oynamak için harcadığın harçlıklarını biriktirmiş olsan bir araba alabileceğini biliyormusun ? O herzaman gittiğin internet kafe sahibinin seni büyük bir hoşnutlukla karşılayıp aklından şunu geçirdiğini biliyormusun? e geldi keriz 6 saat yine lvl kasar 2 de kola içer gelsin 10 milyon.
-Durumun varsa Knight Cash alacağım diye Ailenin kredi kartını veya kendi kredi kartını kullanarak k2network'e ayda en az 70$ yedirdiğin acı bir gerçektir. Peki sizleri hiçe sayan rezil hizmeti ile k2network firmasının Türk müşterilerinden ayda min. 6.000$ para kazandığı gerçeğini biliyormuydunuz ? Ayda 100 YTL taksitle kredi kartınla neler alabileceğini biliyormusun bir araştır.
En son nezaman kardeşinle vakit geçirdin onunla ilgilendin ?
ko oyunu yokken yapmakta olduğun işleri en son nezaman yaptığını hatırlarmısın ?
-Evli isen ve ko kolik bir insan isen eşinin kafasında senden boşanma düşünceleri olduğundan haberin varmı ? Emin ol düşünüyor. Unutmaki ilgi görmeyen her çiçek bir gün solar.
-Evli isen oyuna kolik bağlı isen çocuklarınla artık nerdeyse ilgilenmeyecek dereceye geldiğinin farkındamısın ?
-60+ lvl sonrası cz ye çıkmaya başladın sürekli ölüyorsun ve bazı adamlar çok gıcığına gidiyor ertesi gün kalkıyorsun okuluna veya işine gidiyorsun fakat fark ettinmi sende bir değişiklik var cz ye çıktığından beri her gün gerçek hayat içerisinde sinirli ve streslisin !. Savaşmak insan beyninde sinir sistemini değiştirir ve bunun sürekli yapılması halinde sinir sistemin dengesizleşir olup olmadık yerde insanlara bağırırsın fark ettinmi eskiden olaylara daha yumuşak yaklaşmaktaydın !.

KnightOnline Size Getirecekleri:
-Günlük hayat içerisinde biriken stres ve baskının savaş iç güdüsü ile kısa bir süre atılması, atılması ile beraber daha fazla sinir sistemi bozukluğu
-Kaybedilen milyonlarca zaman.
-Okuyorsan Maf olmuş bir gelecek.
-Genç yaşta yaşanması gereken, ama yaşanamayan %100 kayıp sosyal aktiviteler.
-İlerde başını taşlara vurdurtacak, keşkelere boğulacağın koca bir hiç.

ALıntı...

ÖRNEĞİN BEN BU OLAYI SİZLERE DUYARACAM DİE 1 SAATİM GİTTİ GERÇİ DİYECEKSİNİZ ALINTI YAPMIŞIN NERE 1 SAAT AMA ALINTIYI BULANA KADARR DİMİ (BAK MESELA BURA ALINTI DEİL 4040287 YE AİT):+

EWET BEN ALINTI YAPTIM LÜTFEN BUYAZIYI OKUYUPTA HAK VERENLER SİZDE ALINTI YAPINDA BUNU HER TARAFA YAYIN...

YALNIZ BU Bİ GERÇEKKİ BENDE KO OYNADIM HATTA İLK BAŞLADIĞIMDA EZİK TİM ARKADAŞLAR DALGA GEÇİO DU AMA BEN BU YAZIYI OKUDUM (EWET İLK BAŞTA BIRAKMAK ZOR GELDİ AMA EĞER Bİ ABİNİZ VEYE KAREDŞİNİZ VARSA SÖYLEYİN PC YE ŞİFRE KOYSUN KIRARIM DİYORSANIZ ((BAŞLAT>>>ÇALIŞTIR>>>SYSKEY YAZIN ORADAN KOYUN ŞİFRE BUNUN TEKÇARESİ FORMATTIR))VE VAZGEÇTİM ŞİMDİ İNT CAFELER OKS SINAVINA HAZIRLANMAYI DÜŞÜNMEYİP KO DA ÇARINI DÜŞÜNEN ATKADAŞALRI GÖRÜYORUMDA YAZIK BE DİYORUM NASIL İZİN VERİLİO BU REZALETE GERÇİ İNTERNET CAFELERDE YASAK İNT CAFEDKİ HİÇ BİR PC DE BULAMAZSINIZ BU OYUNU ÇÜNKÜ ADAM OYUNUN ADINI DEĞİŞTİREREK SAKLADIĞINI SANIYOR...YAZIK BU KADAR GENCE OKADAR PARAYA YAZIK BEEE

EWET BEN BIRAKTIM BENİMLE BERABER BİRÇOK ARKADAŞIMDA BIRAKTI SIRA SİZDE KİM ÖNCE BIRAKACAK HADİ BAKALIM:D:D

HA BU ARADA BANA KÜFÜR EDENLER UNUTMAYINKİ BEN SİZİN İÇİN YAZDIM BU YAZIYI...

Bu mesaj Admin tarafından düzenlendi (06-04-2008 16:36 GMT+2 saat, ago)

Yazar Mesaj   #7545  15-10-2007 22:36 GMT+2 saat  

zeambing

Aktif Üye

Tecrübe Puanı.: 68.1%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 1051
Ülke:
Meslek: 3 kilo 1 milyoncu
Facebook'ta Paylaş
ben oynamıyorum hahaha :D

Yazar Mesaj   #7547  16-10-2007 19:35 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
oynamayın sakın başlamayın ben hiç başlamadım şerefsiz israile gidiyormuş zaten paralar...

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu   

Yazar Mesaj   #7551  19-10-2007 20:06 GMT+2 saat  

zeambing

Aktif Üye

Tecrübe Puanı.: 68.1%
Mesaj 1051
Ülke:
Meslek: 3 kilo 1 milyoncu
Facebook'ta Paylaş
amaaan sanki çok güzel bi oyun carom oynayın yaw onun israilli oyuncular dışında hiçbi israile faydası yok :D

Yazar Mesaj   #7842  21-11-2007 17:26 GMT+2 saat  

takipcim

Huzuristan Üyesi

Tecrübe Puanı.: 4.8%
Mesaj 28
Meslek:
arkadaşlar oynayan bırakamaz ama iradesi güçlü ise har halükarda bırakırD:

Yazar Mesaj   #7853  22-11-2007 16:12 GMT+2 saat  

ahmet

Tecrübe Puanı.: 0%
Ülke:
Meslek:
hiç başlamayın bencede bağımlı oluyorsunuz.Sigara için daha iyi

Yazar Mesaj   #9930  14-05-2008 20:09 GMT+2 saat  

bakardi77

Huzuristan Üyesi

Tecrübe Puanı.: 0.2%
Mesaj 1
Meslek:
özgür bir ülkede yaşıyoruz isteyen oynar istemeyen oynamaz.bu bilginin dayanağı nedir iyice araştırdınmı.kuyuya taş atıp onu çıkartmak değil olay.piyasada dönen kirli ihaleler ve bunların nerelere gittiğini bilmezsin ama basit bir online oyunu milli mücadele meselesi yaparsın yok öle şey.israil dediğin devlet online oyuna bağlı olarak ayaktaysa vay haline.mantıklı düşünün bazı şeyleri.evet çoğu oyun gibi knight onlinenında bir yaş sınırı var +12 olması lazım yanılmıyorsam.kurtlar vadisi gibi dizilerin bırakın çocukları toplumu ne kadar etkilediği aşikarken uğraştığımız şeylere bakın.

Yazar Mesaj   #11889  02-12-2008 23:14 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
metin2 oynayın yerli sanırım :D

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!

Yazar Mesaj   #15570  30-08-2009 03:01 GMT+2 saat  

ThéWéN0ooM

Genel Moderatör

Tecrübe Puanı.: 60.4%
Mesaj 711
Ülke:
Meslek: Mt2~Pwp (=
Facebook'ta Paylaş
eed o yerlide yamsını yapdılar cin serveri var hemm metin2 daaa cabuk anlasılıoooo ben knıght 1 hafta oyndam irendim on e ole

Yazar Mesaj   #15572  30-08-2009 11:35 GMT+2 saat  

ahmet

Ülke:
Meslek:
metin 2 de aynı marifet ßyH3Lß0Y$ Bey . Hiç bir farkı yok

Yazar Mesaj   #15582  30-08-2009 14:39 GMT+2 saat  

ThéWéN0ooM

Genel Moderatör

Tecrübe Puanı.: 60.4%
Mesaj 711
Ülke:
Meslek: Mt2~Pwp (=
Facebook'ta Paylaş
çoqq var

Yazar Mesaj   #20119  01-05-2010 00:02 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
amann saçma sapan oyunlar. oynuycaksanız da yerli malı yurdun malı oyunlar oynayın. hem zamanınızı niye öldürüyosunuz kelime oyunu vs oynayın dağarcığınız genişlesin...

Yazar Mesaj   #20130  01-05-2010 10:51 GMT+2 saat  

ahmet

Ülke:
Meslek:
evet gerçekten çok saçma bir oyun. Neden neresini sevip oynuyrlar bilmiyorum. Akıl sorunları olmalı böyle saçma sapan bir oyuna bağımlı olmak için.

Yazar Mesaj   #20135  01-05-2010 11:26 GMT+2 saat  

didem

Süper Aktif Üye

Tecrübe Puanı.: 64.9%
Mesaj 908
Ülke:
Meslek: _____=)
Bğmlılk yapıyo ne yaprsn bi ara bn bile merk sardm ama sadece merktn yani =)

Yazar Mesaj   #20139  01-05-2010 13:00 GMT+2 saat  

ahmet

Ülke:
Meslek:
hiç oynamadım oynamam knight fln