[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #5957  30-07-2007 19:33 GMT+2 saat  

zeambing

Aktif Üye

Tecrübe Puanı.: 68.1%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 1051
Ülke:
Meslek: 3 kilo 1 milyoncu
Facebook'ta Paylaş
günlerden bir cuma günü
ve 7-8. dersler boş son derste rehberlik hepimiz sevinirken ders boş diye aramızda toplandık erkeklerce maç yapmaya karar verdik.gittik spor salonuna aldık topumuzu başladık maça basket maçı futbol deil bizim bi arkadaşımız adı ahmet kenarda bizi izliyordu.Sonra kızlar falan geldi bütün sınıf maçı izliyordu.tam 8. dersin tenefüs zili çalacak ve tuvalete gidip elimizi yüzümüzü yıkayacakken birden yukarıda futbol oynayan 3-5 kişi kasti sanırım spor salonunun camını kırmaya ve sonradan suçu bize atmaya çalıştıklarını öğrendik.olay şöyle devam etti bunlar bir taş alıp spor salonunun camına fırlattılar cam kırıldı ve birden kenarda oturan ahmetin kafasına gelen taşla yere yığılan ahmeti hastaneye götürcektik hemen taksiyi aradık taksi okul kapısının önüne geldi zil çalmadığı için hocalarımızı bu olaydan haberi sonradan oldu.sınıfta kimsenin sevmediği ahmetin yere yığılmasıyla en taş yyürekli arkadaşlarımız bile gözyaşı dökmüştür bende dahil.ahmet 3-5 gün hastanede yattıktan sonra okula geri döndü ama nasıl sevindi bizimkiler ahmet geldi hepimiz teker teker ahmete sarıldık ahmetin gözleri doldu kenarı çektim sen bizim seni sevmediğimizi sanıyodun ama biz hepimiz kardeşiz dedim ve ogünden sonra bütün sınıf olarak kimse kardeşliğimizi bozmadı

Bu mesaj Admin tarafından düzenlendi (05-04-2008 17:05 GMT+2 saat, ago)

Yazar Mesaj   #5961  30-07-2007 19:37 GMT+2 saat  

MiNeCaN

Destekleyen

Tecrübe Puanı.: 81.5%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Mesaj 2036
Ülke:
Meslek: KaBZıMaL ;)
Facebook'ta Paylaş
way beee... ilk başta futbol oynian zibidilerin size kötülük yaptıını düşnmştm.. ama aslnda çok ii biş yapmışlar istemeden de olsa :D

Gender_Bayan Çevirimiçi durumu   

Yazar Mesaj   #5964  30-07-2007 19:43 GMT+2 saat  

zeambing

Aktif Üye

Tecrübe Puanı.: 68.1%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 1051
Ülke:
Meslek: 3 kilo 1 milyoncu
Facebook'ta Paylaş
evet haklısın ama sınıfı görsen sende ağlardın