[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #25542  12-09-2012 18:17 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
WordPress Yazılarınızı Twitter hesabınıza Otomatik Gönderin

WordPress hem kullanım açısından hem eklentileri açısından hemde Google Tarafından sevilen bir CMS portal olarak son yıllarda tüm webmasterların gözdesi bir script oldu. Twitter ‘da sosyal ağların zirvesine adım adım ilerleyen bir paylaşım sitesi olmayı başardı. WordPress, Google ve Twitter aracılığı ile yazdığınız yazıları huzuristan.com Twitter hesabınıza Google Link Kısaltma Servisi Goo.gl ile çok kolay ve rahat bir şekilde üstelik eklentisiz gönderebilirsiniz.
Şimdi gelelim bu işlemin nasıl yapıldığına.
FeedBurner servisi ile Rss Feed kaynağınızı Google‘a kaydediyorsunuz.Daha sonra aşşağıdaki işemleri adım adım tekrarlıyorsunuz.
• Google RSS okuma servisi olan http://feeds.feedburner.com/ adresine giriş yapıyoruz ve karşımıza gelen ekranda kayıtlı olan Bloğumuzun RSS linkine tıklıyoruz.
• Feedburner ayarlarının çıkacağı sayfada üstte bulunan sekmelerde Publicize sekmesine Açıyoruz.
• Açılan sayfada sol kısımda bulunan Socialize sekmesine tıklıyoruz.
• Açılan sayfada Add a Twitter account sekmesinden yazılarımızın gönderileceği Twitter hesabıyla bağlantı kuruyoruz.
• Daha sonra istediğimiz ayarları yaptıktan sonra ACTIVATE butonuna tıklıyoruz. İşlem bu kadar bundan sonra yazdığımız yazılar Feedburner ve Goo.gl servisleri sayesinde Twitter’a otomatik eklenecek.

wordpress twittera bağlama twitter wordpress bağlantısı otomatik gönderme etkileşim yapma

Bu mesaj Can tarafından düzenlendi (26-01-2013 15:01 GMT+2 saat, ago)

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu