[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #24498  21-01-2012 12:31 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
Megan Fox twitter'ı karıştırd

Ünlü oyuncu Megan Fox'un 'İstanbul'u kasaba sanıyordum' açıklaması özellikle twitter'da büyük tepki çekti.

İŞTE O YORUMLARDAN BAZILARI...

ertem şener @_ertemsener
megan fox istanbul'u kasaba sanıyordum demiş e normal biz de seni araba sanmıştık !!!

AJDAR ANIK
Megan Fox kendini güzel falan mı zannediyor ? Biri şuna Ajdar gibi bi varlığın olduğunu hatırlatsın lütfen.. ;)

Nafer Ermiş
Megan Fox: "İstanbul'u kasaba sanıyordum." - Hilal Cebeci: "Molotof kokteylini içki sanıyordum." Yaşasın Panpişizm.

birangelir

Hıh Megan Fox İstanbul'umu kasaba zannediyormuş ya? Ben de Megan Fox'u ilk duyduğumda araba markası zannetmiştim.

erol köse @drerolkose
İstanbul'u kasaba sanıp pof terlikle Showtv'ye katılan MeganFox Megan Fox'u arabamarkası sanan çıgın apaçiyle ruh eşidir tanışıp sevişsinler

erol köse @drerolkose
Megan fox'u araba markası sanan çılgın apaçileri seviyorum,yalan yok.....

cüneyt özdemir @cuneytozdemir
Megan fox İstanbul'u kasaba sandığını söylemiş. Olsun onu buraya getirip reklam filmi çekenler de Megan Fox'u sanatçı sayıyor!

Verified Account
Megan Fox 'da bizi görecekmi?

action__man
Saatlerdir Megan Fox'un internette makyajsiz fotografini arayan genc kizin drami yurekleri dagliyor...

iEmre Ö.
Megan Fox İstanbulu kasaba zanediyomuş ulan sizde meganı düne kadar araba zannediyodunz noldu kadın gördü beğendi siz gördünüz aklınız gitti

Merve M.
Sevgili Megan Fox, İstanbul'u kasaba zannediyosun ama çok fena yanılıyosun. Keza İstanbul aslında devasa bir köy.

Aslı Dilman
Adimin megan fox olmasini istemezdim araba markasi gibi bir isim dusunsenize adiniz? megan... memnun oldum bende toros

sevinç
Megan Fox kasaba sanıyormuşmuş İSTANBUL'u kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş .. hatırlatmakta fayda var..
Haber Kaynağı: Stargazete

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu