[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #24148  01-01-2012 13:17 GMT+2 saat  

ahmet

Tecrübe Puanı.: 0%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Ülke:
Meslek:
Ceketimi alır, giderim
Fenerbahçe’nin tecrübeli orta saha oyuncusu Emre Belözoğlu, FB TV ekranlarından canlı yayınlanan Günün Röportajı programında taraftarlardan gelen soruların yanıtladı.

[img]http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2011/12/31/ceketimi-alir-giderim-1881218.Jpeg[/img]

Zor bir süreç içinden geçtiklerini belirten milli oyuncu, “Bizi ayakta tutan içeride Aykut hoca, dışarıda ise taraftarın ve camianın desteği. Fenerbahçe camiası bu süreci iyi yönetti. Ama gördük ki; Fenerbahçe’nin Fenerbahçe’den başka ne yazık ki destekçisi yok. Ligin hala tepesinde olmamızı çok onurlu bir duruş olarak görüyorum” dedi.
Emre, son dönemlerde yaşanılan olaylar ilgili ise şu ifadeleri kullandı: “Saha içinde bazen ben kontrolü kaybettiğim dönemlerde Fenerbahçe camiasını üzen bazı görüntüler vermişimdir. Ben Emre ne zamanki bu takımın içinde bir problem oluşturduğumu hissettiğimde burada olmak istemem. Emre takım içinde problemleri çözmek için mücadele eder. Emre problem olmaz. Problem yarattığımı hissettiğim an ceketimi alır giderim. Ben bu ailenin çocuğum.”

Kaynak: Milliyet