[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #23755  20-09-2011 14:03 GMT+2 saat  

ahmet

Tecrübe Puanı.: 0%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Ülke:
Meslek:

avast! Pro Antivirus v6.0.1287

avast! Pro Antivirus, güvenliğinizi artırmak için eksiksiz sanallaştırma teknolojisi uygular. Saldırganların bilgisayarınıza ulaşmasını engellemek için tüm uygulamalar sanal Sandbox ortamında çalıştırılabilir. Dahası, avast! SafeZone™ size daha hassas işlemler için yalıtılmış bir masaüstü sığınağı sağlar.

Kesintileri engelleyin
Güvenlikten ödün vermeden açılan pencereleri ve diğer bildirimleri devre dışı bırakmak için Sessiz/Oyun moduyla tam ekran uygulamalarını otomatik olarak algılayın.

İstenmeyen komut dosyalarını uzak tutun
Komut Dosyası Kalkanı web sayfalarında gizlenen kötü amaçlı komut dosyalarını algılar ve bunların bilgisayarınızı ele geçirmesine ve zarar vermesine engel olur. Öte yandan, Web Kalkanı ziyaret edilen tüm web sayfalarını, indirilen tüm dosyaları ve java komut dosyalarını tarar.

Proaktif kalın
Sezgisel motoru normal virüs tanımları ve virüs imzaları ile algılanamayan zararlı yazılımları proaktif şekilde bulur.

Windows daha başlamadan önce bilgisayarınızı temizleyin
Eşsiz başlangıç tarayıcısı Windows işletim sistemi başlayıp altındaki virüsleri veya zararlı yazılımları etkinleştirmeden önce, bilgisayarınızı temizler (artık Windows 7 ve Windows Vista’nın 64 bitlik versiyonları için de geçerlidir).

http://www.wupload.com/file/191183801.....tvrs601287.rar

avast professional sürüm full indir, avast pro full indir, avast pro sürüm full