[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #23743  18-09-2011 12:01 GMT+2 saat  

ahmet

Tecrübe Puanı.: 0%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Ülke:
Meslek:

Magic Data Recovery Pack v3.1

Sihirli Veri Kurtarma Paketi tek bir paket içinde en gelişmiş dosya kurtarma yeteneklerini sunuyor. Depolama ortamı her türlü dosya kurtarma, Magic Veri Kurtarma Paketi tüm sürümler ve FAT ve NTFS dosya sistemlerinin revizyonu bilgi silindi kurtarabilirsiniz. Featuring gelişmiş dosya kurtarma algoritmaları ve tam hasarlı diskleri ve bölümleri tarama yapabilen, Magic Veri Kurtarma Paketi başarıyla başka UnErase aracı hiç göreceğini silinmiş dosyaları kurtarabilirsiniz.

Gelişmiş dosya kurtarma özelliklere kolay erişim için Explorer-benzeri görünüm katarken Magic Veri Kurtarma Paketi tam eşliğinde adım adım kullanıcı arayüzü sunuyor. UnErase aracı kamera RAW dosyaları da dahil olmak üzere belgeler, müzik, video, sıkıştırılmış arşivler, hem de fotoğraf içeren dosyalar, her türlü kurtarma yapabiliyor. Gelişmiş dosya kurtarma yeteneklerini daha da fazla güvenlik için orijinal bölümleri yerine sanal disk imajlarını silinen dosyaları kurtarmak için yeteneğini içerir. Sihirli Veri Kurtarma Paketi başarıyla hasarlı, biçimlendirilmiş sağlıklı ve ulaşılmaz depolama medya dosyaları kurtarabilirsiniz.

Özellikler:
- Destekler FAT, NTFS tüm revizyonlar ve NTFS5 dosya sistemleri
- Kurtarır sağlıklı ve hasarlı diskler, silinmiş ve biçimlendirilmiş bölümler silinmiş dosyaları
- Destekler Vista ve Windows 7 dahil tüm Windows sürümleri
- Herhangi bir veri taşıyıcıları (sabit disk, dijital kamera, USB diskler, flash kartları, hafıza kartları, vb) geri yükleme
- Özellikler tamamen güdümlü, adım-adım dosya kurtarma sihirbazı
- Geri veri bir virüs saldırısı ya da program hataları nedeniyle sonra kaybetti
- Kurtarır NTFS sürücüler üzerindeki dosyaları sıkıştırılmış
- Fiziksel diskler ya da daha fazla güvenlik için sanal disk görüntülerinden dosyaları kurtarır
- Teklifler Windows Explorer gibi bir kullanıcı arayüzü ile gelişmiş özelliklere kolay erişim
- Kaydeder, sabit disk veya harici sürücüler üzerine dosyaları düzelen bir ISO görüntü içine FTP üzerinden CD / DVD medya, yükleme veya paketleri yanıklar

Özellikleri Magic Photo Recovery :
- Kurtarır fotoğrafları herhangi bir medya
- SD, microSD, CompactFlash, MicroDrive, MemoryStick, xD, ve daha birçok hafıza kartları da dahil olmak üzere her tür Unerases görüntüleri
- Kurtarır kameradan doğrudan silinen fotoğrafları
- Previews kazanılabilir görüntüleri
- Özellikler tamamen güdümlü, adım adım fotoğraf kurtarma sihirbazı
- Destekler Vista, Windows 7 ve Server 2008 dahil tüm Windows sürümleri
- Herhangi bir kamera (Nikon, Canon, Olympus, Casio, Kodak, Sony, Pentax, Panasonic, Ufo, ve diğerleri) kurtarır fotoğrafları
- Kurtarır görüntüleri virüs saldırıları sırasında ve sistem çöker sonra kaybetti
- Kurtarır sağlıklı ve hasarlı diskler, silinmiş ve biçimlendirilmiş bölümleri silinen fotoğrafları

http://www.wupload.com/file/184509013......Pack.v3.1.zip