[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #22602  27-01-2011 13:56 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
Adı Soyadı:Melih Selçuk gerçek adı kimdir nerelidir kaç yaşındadır
Ülke:Türkiye
Doğum Tarihi:07-02-1984
7 Şubat Mardin doğumludur. Öğrenimini Boğaziçi işletmede sürdürmektedir.

Fotoğrafları resimleri

röportajı

Melih Selçuk kimdir?

ÖSS'de aldığı fazla puan sonucu mahalle baskısından korunmak için sinema televizyon okumak yerine Boğaziçi İşletmeyi tercih edip sonradan oyuncu olan pragmatist bir insandır.

Oyunculuğa nasıl başladınız?

Okuldayken bir ilan gördüm. başvurdum ve 100'ü aşkın kişinin arasından seçilip Süt filminin başrolüne seçildim.

Süt filminin hayatınızda nasıl bir yeri var?

ilk aşk gibi bir yeri var. Semih Kaplanoğlu tarafından bana tanınan ve yeni yollar açan bir şanstı. filmle beraber 8 ülkeyi gezdim. Venedikte kırmızı halıda fotoğraf çektirdim. bir tanesi İspanyadan olmak üzere 4 tane ödül aldım. Venedik Film festivalinde En iyi oyuncu adayı olarak Mickey rourke ile yarıştım. ikimiz de kaybettik gerçi ama olsun

Yeni projeler var mı?

Görüştüğüm projeler var. kesinleşen projeler içinse daha zaman var.

Yakışıklı olduğunuzu düşünüyormusunuz?

Ben düşünmüyorum ama kadınların bana bakışlarından öyle olduğumu hissediyorum galiba. yani bu konuda bir özgüvenim varsa bunu aynadan değil kadının gözlerinden alıyorum. bir de bir kadının yakışıklı dediği adama hayır demek haddim değil

Hangi parfümü kullanıyorsunuz?

Carolina Herrera Aqua

Favori renginiz varmıdır?

Kahverengi

Dedikodunun hayatınızda yeri varmıdır?

İşim gereği dedikodu ile beslenen bir camianın ortasına düştüm. mümkün olduğu kadar soyutlanmaya çalışsam da beyhude bir çabanın içinde olduğumun da farkındayım.

Aşkın listesini oluşturabilirmisiniz?

Dırdır yapmayan güzel bir kadın + ben + mutfağım = aşk

Küçükte olsa sırlarınız varmıdır?

Var. Mesela internet alemindeki bazı büyük sözlüklerde çok popüler bir yazarım ama kimse kimliğimi bilmiyor

Bu mesaj moonlight tarafından düzenlendi (17-02-2011 23:35 GMT+2 saat, ago)