[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #21832  28-08-2010 16:26 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
[img]http://www.hurriyetport.com/tpllib/img.php?im=cat_120/21701.jpg&w=450&h=359[/img]

Posta gazetesi televizyon eleştirmeni Mesut Yar, ilginç bir iddiayı köşesine taşıdı.

İşte o yazı :

" Survivor Kızlar Erkekler açık ara önde kapattı pazar gecesini. Yarışmanın gideni Gizem olunca izlenme oranı ikiyle çarptı kendini...

Bilmeyenler için Var mısın Yok musun’dan itibaren başlayıp Survivor’da zirve yapan bir aşktan söz ediyoruz. Birbirini koruyup kollayan iki sevgili aynı potaya düşünce ayrılık da kaçınılmaz oldu...

Acun’dan torpilli olduğunu düşündüğümüz Hakan’ın kulisler karşısındaki yalnızlığı kişisel olarak içimi acıtsa da bu yarışmanın altını çizdiği başka bir durum vardı...

Hepsi bir önceki koşuda “iyilik timsali” olan bu arkadaşlar, insan içine çıkamayacak kadar nasıl değiştiler? En yakın şık, başlarına güneş geçmiş olması. O da değilse, suyunda bir enayilik var Panama’nın...

Neyse. İnternet sitelerinde yarışmanın sonucu açıklandı zaten.

Bilmeyenler için bunu da not düşelim; Survivor’un çekimleri çoktan bitti ve iddiaya göre yarışmayı İhsan kazandı!

Bu haber işin heyecanını alır mı, bilemem elbette. Ama şunu biliyorum ki, Survivor’un ballı reytingi geçen hafta veda eden Türk Malı’ndan doğan reyting açığını kapatacak Show TV’nin... Çünkü, bir sonraki bölümü merak ettirir kıvama geldi yarışma; Sezar’ın hakkı Sezar’a...

Mesut Yar / Posta Gazetesi