[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #19698  15-04-2010 17:35 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş

Evlendikten sonra Bodrum'da yaşama kararı alan Özlem Tekin, beş yıllık uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor Geçtiğimiz günlerde Sony Music ile anlaşma imzalayan ünlü rock'çı, 'Bana Bi'şey Olmaz' adlı yeni albümünün ilk klibini 'Yatağım Boş' şarkısına çekti.

TERKOS GÖLÜ'NDE ÇEKTİLER yeni tarzı resimleri fotoları

Söz ve müziği Burak Uçkun'a ait olan 'Yatağım Boş'un klibini Veli Çelik yönetti. Özlem Tekin; Terkos Gölü'nde 16 saatte çekilen klip için yaklaşık altı saat bataklığın içinde kalarak, zor anlar yaşadı. Bu proje için Türkiye'de ilk kez bir sandala jimmy jib kuruldu.

Özlem Tekin "Yatağım Boş"la geri döndü.

Geçtiğimiz sene Cem Öcal'la evlenerek Bodrum'a yerleşen Rock müziğin aykırı kızı yeni albümüne sıradışı bir klip çekti.

Sular içinde çekilen klipte Özlem Tekin'in evlilik sonrası "balık eti" görünüme bürünmesi gözlerden kaçmadı. Bunun yanında Özlem Tekin'in "seksi" halleri de bir başka göze çarpan ayrıntı. Özlem Tekin'in müziğe bir süre ara vereceğini açıklamasından sonra sürpriz olarak nitelendirilen bu albümde Özlem Tekin'in tarzında da bir yumuşama olduğu farkediliyor

İŞTE ÖZLEM TEKİN "YATAĞIM BOŞ" klip izlemek için tıkla
http://www.habershow.com/v4/4606-ozle.....rek-geri-dondu