[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #19567  08-04-2010 13:14 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
Alıntı
Arkadaşlar önce ben sizin iyiliğiniz için şunu belirtiyim ki bu insanları gerçekten çok etkileyecek +21 bir olay.Yani lütfen etkilenicek arkadaşlarımız okumasın.
Bir anne bir baba bir de çocuk tayin için biryere gitmişler(Ölenlerin anısına ad vermem hoş olmaz.).Çocuk evi dolaşmak için eve girmiş.Heryerde eski antika dolaplar varmış.Çocuk bir odaya girmiş.Odada çok farklı eski yazılar dikkatini çekmiş.Bu yazılar üstüne birkaç araştırma yapmış.İnternette anlamını bulmuş.Yanızın anlamı şuymuş:Ey insan bir şeytan eşiğindesin bana yaklaş ve sonucu gör demiş.Çocuk odaya gitmiş elini yazıya sürmüş ve biranda kendini çok farklı hissetmiş.Çocuk dolabı açmış ve bir kapı görmüş.Kapıyı açmış.Burası cehennem sanılıyor ama aslında birçok şeytanın bulunduğu biryermiş.Çocuk girmiş ve ölmüş.Ailesi çocuğu ararken bilgisayarı bulmuşlar.Yazı onların içlerine girmiş ve bir şeytan oluşturmuş.Dışarı çıkmış ve bütün heryere korku salmışlar.Birkaç komşuyla yapılan yorumlarda kırmızı siyah karışık yüzleri uzun pençeleri ve neredeyse 3 metrer boyu olduğunu söylemişler.

denmiş.ben şahsen korkmadım

Yazar Mesaj   #19925  23-04-2010 20:16 GMT+2 saat  

didem

Süper Aktif Üye

Tecrübe Puanı.: 64.9%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 908
Ülke:
Meslek: _____=)
çok olmasada etkilndm brz

Yazar Mesaj   #19928  23-04-2010 21:16 GMT+2 saat  

ahmet