[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #18301  13-11-2009 20:30 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
Sana bana karşı ihanetini hatırlatacak şiir ve sözler hediye ediyorum okudukça o bana kalleşlik ettiğin günleri hatırlayasın diye.

Şu hayatta senin için göz yaşı döküyorum yıllardır senin için değer sevgilim,aşkım,her şeyim beni bıraktığın gün soldum bir ağaç gibi döküldü yapraklarım.

Ayrılırken bir laf vardır o laf elveda sen söylemesen de karşındaki anlar çok can yakar bu acı.

Sen vereceğim son nefesim olsan,o nefesi vermemek bu dünyadan göçmemek için elimden geleni yapardım senin için.

Bana bin yıl ömür verseler gene seni severim,seveceğim,sevdiğim.

Seni o kadar sevmiştim sevenleri ayırmak günah derler sen benim sevdin mi ki günah olsun vefasız sevdiğim

Sen hayatımdan çıkma olur mu sevgilim,hele sebepsiz yere beni bırakma.

Seni sevmekten korkmuyor şu kalp,sensizlikten korkuyor sadece bitanem

Sensizlikten hayatım karardı,lütfen geri dön bebeğim.

Bana bakınca içimi ne densiz bir korku kaplıyor dayanamıyorum be gülüm.

Sensizle kalbim hoş,sensiz benim için hayat boş

Bir an senin beni sevdiğini sanmışım meğer yanılmışım.

Dün gece senle geçirdiğimiz günleri yaşadım tekrar.Senin bana yazdığım mektup geçti elime,mektupta ilk söz seni seviyorumdu.Bende seni seviyorum aşkım

Senin hasretinle sensizliği yaşadım.Sensizliğin anlamını sorsalar bana, sevgilim doyamadım ben sana.

Saçlarına ak düşmesin,gözlerine yaş dolmasın,ben tek seni sevdim sevgilim, mutluluklar senin olsun bir tanem.

İnsanları yaşlandıran yaşadığı hayat değil,asla ulaşamadığı arzulardır.Hayatta yaşanılan en acı şey felaket değil,yaşanmamış ama yaşanması mümkün olan mutluluklardır.

kıyamet kopar
çöker karanlık
ALLAH afeder bizi çok sevap aldık
sevenler ayrılmaz biz bir paln yaptık
tüm çarşı cennetten komb,ne aldık
sadece beşiktalıların mekanı olsun diye

dünyada iki tane gül olsun
biri beyaz biri siyah olsun
eğer sen beni unutursan siyah güller senin
eğer ben seni unutursam beyaz güller
benim kefenim olsun

Anlamlı Nickler
aşk nickleri Ayrılık Nickleri beşiktaş nickleri çarşı duygusal nickler Etkileyici nickler fenerbahçe nickleri Galatasaray Nickleri ingilizce nickler İslami nickler komik nickler
nickler orjinal msn nickleri Şekilli nickler sevgi nickleri Şiirli nickler Sitem nickleri süper nickler