[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #14844  02-07-2009 16:40 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
15. Bölüm Özet

Firdevs, Adnanın da gözünden düşüyor Firdevs, çıkardığı olaylar yüzünden Adnan Beyin gözünden iyice düşüyor. Bunu fark eden Bihter de annesinin kalması için yeni bir yer aramaya karar veriyor. Nihalin verdiği başarılı piyano resitalinin kutlama yemeğinde, Firdevs Hanımın estirdiği fırtına, Peykerin erkenden doğuma alınmasına neden olur. Hastanede devam eden gerginlik, Peykerin doğum haberiyle sevince dönüşür. Bu arada Nihal, başarısını gölgelediği için Firdevs Hanıma karşı iyice cephe almıştır. Firdevs Hanım, çıkardığı olaylar yüzünden Adnan Beyin de gözünden iyice düşmüştür. Bunu fark eden Bihter, annesinin kalması için yeni bir yer aramaya karar verir. Beşir, resitale gidemediği için büyük hayal kırıklığı yaşayan Cemile yüzünden Nihali suçlar. Hatasını anlayan Nihal, kendini affettirmek için bir yol aramaya başlar. Peyker, Nihatla yaşayacakları yeni evlerini düzenlemek için Bihterden yardım etmesini rica eder. Bihter, Peykerin özel eşyaları arasında Behlülün Peykere yazdığı aşk notlarını bulur. Geçmişe ait bu anılar Bihterin evliliği için büyük tehlike yaratacaktır.

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu