[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #2077  28-03-2007 08:37 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
Adam yorgun&񗝃argın eve döndüğünde 5 yaşındaki oğlunu kapının önünde beklerken bulmuş. Çocuk babasına &񗝌Baba 1 saatte ne kadar para kazanıyorsun?&񗝍 diye sormuş. Zaten yorgun gelen adam: &񗝌Bu senin işin değil&񗝍 diye yanıtlamış. Bunun üzerine çocuk &񗝌Babacım lütfen bilmek istiyorum&񗝍 diye yanıt vermiş. Adam, &񗝌İllâ ki bilmek istiyorsan 20 dolar&񗝍 diye yanıt vermiş.

Bunun üzerine çocuk, &񗝌Peki bana 10 dolar borç verir misin?&񗝍 diye sormuş. Adam iyice sinirlenip &񗝌Benim, senin saçma oyuncaklarına veya benzeri şeylerine ayıracak param yok, hadi derhal odana git ve kapını kapat!&񗝍 demiş. Çocuk sessizce odasına çıkıp kapısını kapatmış. Adam sinirli sinirli bu çocuk nasıl böyle şeylere cesaret eder diye düşünmüş.

Aradan bir saat geçtikten sonra adam biraz daha sakinleşmiş ve çocuğa parayı neden istediğini bile sormadığını düşünmüş, belki de gerçekten lazımdı. Yukarıya, çocuğun odasına çıkmış ve kapıyı açmış. Yatağında olan çocuğa: &񗝌Uyuyor musun ?&񗝍 diye sormuş. Çocuk, &񗝌Hayır&񗝍 diye yanıtlamış. &񗝌Al bakalım istediğin 10 doları, sana az önce sert davrandığım için üzgünüm; ama uzun ve yorucu bir gün geçirdim&񗝍 demiş. Çocuk sevinçle haykırmış &񗝌Teşekkürler babacığım&񗝍 Yastığının altından diğer buruşuk paraları çıkarmış babasının suratına bakmış ve yavaşca paraları saymış bunu gören adam iyice sinirlenerek &񗝌Paran olduğu halde neden benden para istiyorsun? Benim, senin saçma çocuk oyunlarına ayıracak vaktim yok&񗝍 demiş. Çocuk, &񗝌Ama yeterince yoktu&񗝍 diyerek, paraları babasına uzatmış ve şöyle bitirmiş: &񗝌İşte 20 dolar, 1 saatini alabilir miyim ?&񗝍...

Ne kadar meşgul olursak olalım, sevdiklerimize zaman ayırmayı unutmayalım.

selam ve dua ile...

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu   

Yazar Mesaj   #2596  01-04-2007 17:55 GMT+2 saat  

MiNeCaN

Destekleyen

Tecrübe Puanı.: 81.5%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Mesaj 2036
Ülke:
Meslek: KaBZıMaL ;)
Facebook'ta Paylaş
ay kıyamammmm bak nasıl duygulandımmm bunun aynısını babama söylicemmm inşallah odahatasını anlar

Gender_Bayan Çevirimiçi durumu   

Yazar Mesaj   #2670  02-04-2007 17:39 GMT+2 saat  

@KeDi@

Süper Aktif Üye

Tecrübe Puanı.: 53.1%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 507
Ülke:
Meslek: Artık o lise öğrencisi
Facebook'ta Paylaş
başlığı okuduğumda böle bişe diceni tahmin etmiştim.ama yazık çocuğa ya...

Gender_Bayan Çevirimiçi durumu