[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #13840  27-04-2009 20:48 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
ERKEKLERİN BİLİNMEDİK ÖZELLİKLERİ!BİR ERKEĞİ KENDİNİZE AŞIK ETMEK İSTİYORSANIZ SAKIN BUNLARI YAPMAYIN!

_Onu sevgili olmaya zorlamayın
_sürekli niye ayrıldık vb.sorular sormayın.çok merak ediyorsanız sadece 1 kere sorun niye ayrıldık diye.söylemek istemezse asla sıkıştırmayın söyle diye!
_mantıklı,zekice güzel,komik espriler yapın
_her dediğine hak vermek zorunda değilsiniz.kendi güzel,MANTIKLI fikirlerinizide söyleyin ama yok senin dediğin yanlış falan demeyin.bence....... diyin.
_gözünün içine hiç utanmadan bakın.bu çok iyi olur.ama öyle durduk durmadık yere aptalca bakmayın.konuşurken vb.durumlarda bakın
_yalan söylemeyin yalancının mumu yatsıya kadar yanar unutmayın!!!
_sürekli ondan özür dilemeyin her yaptığınız minicik hatadan özür dilemeyin.beklettiğinizde,üzdüğünüzde vb.özür dileyin
_çok inatçı keçi olmayın yani yapmak istemediği şeyleri yaptırmayın
_hiç konuşmayan,uslu kız olmayın.konuşun BİRAZ geveze olun size geveze olun demiyorum!!biraz geveze olun diyorum.
_ona hak verin çoğu zaman yani onun yerine başkasını savunmayın onu savunun
_çok kırıcı konuşmayın!
_soğuk davranmayın ÖNEMLİ:ona yakın davranın ama seviyeli bir şekilde.iyi bir dost gibi
_yakın,iyi bir dost gibi olun.hasta olduğunda ona bazı şeyler önerin.yani nane limon kaynat iç falan demeyin bilmediği bir formül söyleyin.geçmiş olsun demeyi unutmayın!
_gülümseyin!ama her saniye gülümsemeyin.ama sık sık gülümseyin
_herzaman ona iyi davranın!mesela;öğretmen bi ödev verdi.ama o kendisinin ödevini sizin yapmanızı istiyor önce biraz şımarın yani şımarın derken;"hmm yapabilirim" diyin çok fazla yalvartmayın bidaha isterse bidaha tmm diyin yani hayır demeyin ama hemen evette demeyin az önce de dediğim gibi hmm yapabilirim veya küçük bi şart söyleyin mesela dersleri dinlersen gibi
_güzel olun karşısına bakımsız çıkmayın
_eski sevgilinizi yeniden kazanmak için asla onu tamamen kaybetmeyin yani telefon numarasını,msnini falan silmeyin mesajlaşın geçmişi bi kenara bırakıp arkadaş olun
_her zaman siz mesaj atmayın!!!o atsın hep mesaj ama ayda 1 falan siz mesaj atın
_çok fazla yüz vermeyin yani ona aşık olduğunuzu çok belli etmeyin gözlerinin içine fln bakın ama aşık olduğunuzu belli etmeyin!!
_çok sıkmayın,rahat bırakın şöyle yapma,şunla konuşma falan demeyin sizi rahatsız eden şeyleri söyleyin ama çok sıkmayın onu iyiliğini istediğinizi söyleyin
_EN ÖNEMLİSİDE;MANTIKLI 1 KIZ OLUN,HERKESTEN FARKLI OLUN