[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #13775  26-04-2009 11:50 GMT+2 saat  

ThéWéN0ooM

Genel Moderatör

Tecrübe Puanı.: 60.4%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 711
Ülke:
Meslek: Mt2~Pwp (=
Facebook'ta Paylaş
Size anlatmayı istiyorum. harika bir gündü ençok sevdiğim arkadaşlarımı eve çağırmıştım. çay içeriz oturup dertleşiriz diye düşünmüştüm. Bekledim. Tabi boş durmadim müzik dinliyip günün zevkini çıkarıyordum. Olacaklardan haberim yoktu her zamanki ki gibi arka fondaki müzik ne kadar hareketlide olsa içimde birşeyler oluyordu. sabahdı ama karanlıklar hissediyordum. Kapı çaldığında korkmadım dersem yalancıyımdır. Gelenler arkadaslarimdi. arkadaşlarım en sonunda geldiniz diyip eve aldim onları bir kenara oturdular gülüp eğleniriz diye gelmişlerdi ama suskunlardı. Konuşturmak için çok çalıştım ama çabasızdı. İçeceğimiz bir bardak çayın bizi neşelendirebileceğini düşünüp oradan çay getirmek üzere ayrıldım. Garipti çünkü birbirleriyle bile konuşmuyordu. İçimi tarifsiz duygular kapladı neler oluyordu acaba. Yanlarına çaylarla geldiğimde ikisi birden bana öyle bir baktılar ki gözlerinde nefret vardı. Havayı dağıtmak istedim yine sustular. Tam o esnada arkadaşım çayını upuzun tırnaklarıyla karıştırmaya başladı. Tırnaklar gördüğüm an kaynar sular boşandı. Korkuyordum nasıl uzaklaşabilirdim… (Cinler insan kılığına girdiklerinde ya tırnakları uzun olur yada vücutlarının bir bölümü farklı olur) Son çırpınışlarımdı. Kaçmalıydım tam o esnada bugüne kadar sesine sinir olduğum kapı zili bana en güzel şarkılar gibi gelerek çaldı. Müsadenizle diyip kapıya yöneldim sessiz durmaları beni korkutmuştu ama kapıyı açmak son çaremdi. Kapıya yöneldim kapıda abim vardı. Hızla olayı anlattım hadi gidelim çabuk olmalıyız kaçmalıyız dedim içerde cinler var. Nerden anladın dedi. Kısaca önemsemeyerek uzun tırnakları vardı dedim. Abim hızla yüksek sesle tırnaklarını gösterip böylemi dedi. Ve o anda bayılmışım sonra geciken arkadaşlarım geldiğinde beni ayıltılar

Bu mesaj ahmet tarafından düzenlendi (26-04-2009 12:05 GMT+2 saat, ago)

Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu   

Yazar Mesaj   #13776  26-04-2009 12:02 GMT+2 saat  

ahmet

Tecrübe Puanı.: 0%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Ülke:
Meslek:
Çok tırstım yaw Bu ne böyle

Yazar Mesaj   #17551  28-09-2009 20:35 GMT+2 saat  

ThéWéN0ooM

Genel Moderatör

Tecrübe Puanı.: 60.4%