[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #13494  18-04-2009 17:26 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
PRIMOLUT-N 5 MG 30 TABLET
Jinekoloji » Hormon Tedavisi

Etken Maddesi
Noretisteron

PRIMOLUT-N 5 MG 30 TABLET
Yerli, Beşeri bir ilaçdır.
Reçetesiz satılır.Adet geciktirmek için kullanılan bir haptır.Adet düzenleyici olarak da kullanılır.
olası regl takvimine göre 3 gün önceden kullanmakta yarar vardır.

işte kullananların açıklamaları

Alıntı
bu ilacı geçen yıl 2-3 gün kullanmıştım,adetim önceye gelirse diye, kestiğimde normal zamanıydı adetimin ve hiçbir sorun yaşamamıştım. Ancak bu yıl bir haftalık tatilimin son günlerinde adet olacak gibi görünüyorum, e 5 gün önceden de hap almaya başlamam gerekirse bütün tatil ilaç almam gerekecek

Alıntı
canım merhaba,geçen sene düğünüme denk geliyor diye ben de kullanmıstım,e sonra balayında da kullanmak zorunda kaldım,bütün balayı şiş bi karınla gezdim yaklasık 10 gün kullandım.Normalde reglim aşırı düzenlidir,hiç sekmez,ama bu ilaç mahvetti beni,ondan sonraki 3-4 ay düzene giremedim,regli olunca da aşırı oldum,eğer çok zorda kalmayacaksan kullanmanı tavsiye etmem

Alıntı
Oldukça uzun zaman önce 14 yaşımda bir tatil öncesinde kullandım bir kez,bir kezde geçen ay(Artık 25 oldum) tatile gideceğim diye.Kullanıldığı sürece şişkinlikj ve gerginlik yaptığı çok doğru.Herkesin kullanabileceği bir ilaç.Bende sonrasınd abir düzensizlık olmamıştı.