[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #10430  30-06-2008 17:20 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
Sagopa Kajmer - Disstortion Ep

geçse vakit durur alinamayacaktir öcüm.
ardimi aldim dilaverle baslamisti büyük göçüm devler ortasinda bür omzu yere yakin bi bücürüm.
ah bu körpelerde kalmamis fikir akil dumanli bahçelerde aleve ver otu tipin joni maykil
bir tarafta keloglanlar diger yanda mevlanalar...
eski dosttan düsman olmaz bunlar en büyük yalanlar.
tilki orda bir ümitsiz dagla hayal kurarken nedense ipini kestin sattin grubunu erken.
kalbindeyse nefretinide kendi elinle sahmat ettin velakin simdilerde yedigin tabaklari tekmeledin.
bana diss yaparkende eminimki kullnacaksin kafkef cümle sonuna koyacaksin kafkef senin yenkef.
üç nankör bi araya gelmis çekip gitmis seref eshefle kinama görevindeki yalakalikla mükellef.
rapte sahtiyan saktekan sahduman maslak yalisindakileri bilse napardi resepsiyonist baban.
ve agla laan rap hayatin bitti maymun çarli sarlatan ve dürzü burasi senin havani alan.
sago line dürbün kursun palaska postal görcek gitmedi askerede balistik görcek mercek
keksin gerzek krokiyle kalkan batin inecek bu duruma en çok çatalflex sevinecek. DEVAAAM
allah sizi sagopa kajmer serrinden korusun illahla kaçistir bismillah sana haram gavur
eyvallahin sonu bu aza dair kurgu olur.
fantazilerini kur bosporus ortasina tek basina osur dur.
kendi bir gün kötü gözlerle bak ayibini yüzüne vur asagila dürüst ol bir kere olsun sinirda dur
yalanla beslenen kulaklarima dilersen köpekçe avkur. cihanda üç sey maneviyse onur huzur gurur.
bak sen su ise e maneviyata saygida kusura mi kalmis iki hece tepelemesine çik sago omzuna yüklen kir kalbini ver elime.
beni devirmek çok kolaysa tarihinden adimi sil en temiz denizde bile var gözden irak kolibasil
fil sirindir ama onca sinegin basini ezendir bil. ben humusla rahat uyurken seni saracak kill bill.
sözlerimde kulaklarina kabartma tozu her ustanin sirri gizli sag elinde sakli kozu
sasmamakta sasi bakisla bakmamakta kantarin dozu onbin resme dahil olsam ben veririm en iyi pozu
sahana ceza kestim ben aglamazken vurur dilim benimle ayli benli konusma dilini keserim
rap hayatini tek parçamla bitiririm yeminliyim bundan sonraki kariyerinizde esenlikler dilerim.
sen öyle nankörsün ki buz daglarini eritemezsin açik arttirma yapsan bana rapini yediremezsin
rapstarim desen sokak sanatindan bi habersin. tek bir ihtimal var desem yerli yalaka sensin.
bak sen su ise e maneviyata saygida kusura mi kalmis iki hece tepelemesine çik sago omzuna yüklen kir kalbini ver elime.

rap yoldasi gömdü yaktigim tüm lambalar ani söndü dinle kafkefi feyz al
ben maratona çiktim sen yerde topal gel yaralara tuz bas. hasima el verdim kol gitti abe heyhat ben mektubu yazdim
sayfalarini ister yirt ister kopart. sago defteri dürdü en büyük düsmani nankör bir bücürdü.
aynaya bak yok sen cahile kalem çekiver eski dosta yol ver. yol ver. yol ver. yeaah
kanina islemis kiskançlik sizin takim nankör ey kör albüm kapaklarini açta adimi gör.
kokan les agzinla yaptigin rap tiiz ve itici sükür ki kellen kurtuldu sen yedin o çekici
tek bi sarki yaparim alirim havani sen bilirsin be kahpe bunu en iyi bilenken neden sonuca isteriksin
evliyayi rap önünde tek kelime ile geyiksin testislerini tutma televizyonda çok komiksin.
voooww
ben esittir ay söylesene neden korkalim senden? sen bi kopyasin hazira konmus bir yiyen
ten uyusmazligi oldu sanirim ayrildin tekno dj,inden bende bir teknocu buldum hemde en rapçisinden
bundan sonra laf yaparken bir degil iki asama düsün. ikinci mektuba cevap yoksa birdeki yazimi düsün
önümüz yaz temmuz ortasinda tir tir üsüyün paylasamadiklarinizi bari bu ilk kez bölüsün.
hayatta en kolay yaptigim is bir iki kadeh diss atmak senin yaptigin en iyi is yani basindaki dostu satmak
mademsen kasindin benim tirnaklarinla asindin rapini yeraltindan alip züppe dolu mekana tasidin.
dilimin kemigi olsa inanki ilkin ben kirardim yemin ederim yaram olsa tuzu yerine ben basardim.
iki senelik diskografilerinizi hattatlara yazdirin bayim hizli treni dislar rayim
sagopa nane keskin tadim benimle cenk yapma kadina en yüreklinizi yollayin
dokunursan patlar mayin yüzlerinizi saklamayin kareye düsene atlamayin maskeleri düstü bayin
rapi saha kaldirmak adina siz ikiniz seker yalayin bitchhhh.
sago defteri dürdü en büyük düsmani nankör bir bücürdü.
aynaya bak yok sen cahile kalem çekiver eski dosta yol ver. yol ver. yol ver.
yoll veeeeeerrrr.

disstortion ep
kolo koloo koleraa
sago mada fuckin pop pop pop
kafkef kafkef............

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu