[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #9462  20-04-2008 20:14 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş

Menekşe ve Halil dizisinin sevilen oyuncuları Sedef Avcı ile Kıvanç Tatlıtuğ facebook'tan uzak durmayı tercih ediyor. Peki ama neden?

CNNTURK'te Beyazıt Öztürk ve Elif Dağdeviren'in sunduğu yılbaşı programına Menekşe ve Halil dizisinin oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ile Sedef Avcı da katıldı.

Elif Dağdeviren, yaptığı araştırmada Kanal D'nin sevilen dizisi Menekşe ve Halil adına internette bir çok forum oluşturulduğu, oyuncular için de ayrı ayrı siteler açıldığı bilgisini verdi.

Sedef Avcı, "Bayağı ciddi bir emek harcıyorlar diye düşünüyorum. Çünkü geniş kapsamlı siteler yapmışlar" derken Kıvanç Tatlıtuğ da "Bütün diziler için var aslında. Birbirlerini tanımıyorlar ama hem sohbet için hem de diziyle ilgili konuşuyorlar orada" yorumunu yaptı.

Konu facebook çılgınlığına geldi ve Beyaz "Biz az geçmedik o alemlerden. facebooklardan" şeklinde konuşunca, Kıvanç Tatlıtuğ, neden facebook ile ilgilenmediğini şöyle anlattı:

"Bir dönem yazılı ve görsel basında nereye bakarsanız bakın facebookla ilgili bir şeyler vardı. Çocuğun bir tanesi Amerika'da bir site kurmuş da garajında. Günlerce kurcaladılar. Ondan sonra bıkkınlık geldi. Hiç bakmadım bile."

Tatlıtuğ, hayranlarını da kendi adıyla facebookta yeralan kişiler hakkında uyardı: "4-5 tane profil sayfası var benim adıma. Onlar ben değilim. O arkadaşlar sahtedir."

Sedef Avcı ise, bir dönem üye olduğunu ancak baş edemediği için iptal ettiğini söyledi.

Bu mesaj Admin tarafından düzenlendi (22-04-2008 16:02 GMT+2 saat, ago)

Yazar Mesaj   #9474  22-04-2008 16:03 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
teşekkürler eline sağlık.

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu   

Yazar Mesaj   #11127  26-09-2008 17:43 GMT+2 saat  

saklidusler

Huzuristan Üyesi

Tecrübe Puanı.: 37.2%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Mesaj 230
Ülke: