[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #24558  26-01-2012 13:28 GMT+2 saat  

ahmet

Tecrübe Puanı.: 0%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Ülke:
Meslek:
BlackBerry Curve 9360 Türkiye’de
Turkcell ve Research In Motion (RIM), BlackBerry 7 İşletim Sistemi’ne sahip yeni BlackBerry Curve 9360 adlı ürünü Turkcell İletişim Merkezleri’nde müşterilerinin beğenisine sundu.

Turkcell her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet paketi içeren, 69 TL değerindeki Full paketine ayda sadece 39 TL ek ödemeyle BlackBerry Curve 9360 sahibi olma fırsatı sunuyor. Dileyen Turkcell müşterileri, cihazı, Çalışan Paket ya da Alo Süper Paket’in veya Alo Paket ile birlikte 24 ay boyunca ayda sadece 45 TL’ye sahip olabilecekler.

Çağrı Merkezlerinde Yapay Zeka Dönemi Başlıyor

BlackBerry Curve 9360’ın tavsiye edilen peşin satış fiyatı ise 529 USD. Turkcell müşterileri hem World’e özel 8 taksit avantajından yararlanabilir, hem de 100 MB BlackBerry BIS Giriş paketine, sınırlı bir süre için, aylık 6.90 TL’ye sahip olabilirler.

Turkcell’liler, ayrıca BlackBerry Curve 9360’a, 100 MB BIS Giriş Paketi veya 1 GB Full BIS Paketi ile 24 aylık taksitle sahip olabilecekler.

Yeni BlackBerry Curve 9360; ince, şık ve alabildiğine güzel. BlackBerry Curve 9360; hızlı ve doğru yazım için ideal, klasik klavyesi ve tek elle kullanım kolaylığı sağlayan optik trackpad’iyle ergonomik bir tasarıma sahip. GPS ve Wi-Fi destekli BlackBerry’de flaş ve video kaydı özelliklerine sahip 5 MP kamera da bulunuyor. MicroSD/SDHC yuvası, ek depolama için 32 GB’a kadar bellek kartlarını destekliyor.

BlackBerry Curve 9360, yeni BlackBerry 7 işletim sisteminin yanı sıra geliştirilmiş işlemci, ekran ve bellek, dahili NFC (Yakın Alan İletişimi) desteği gibi güçlü donanım zenginleştirmelerine de ev sahipliği yapıyor.