[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #4382  02-05-2007 10:07 GMT+2 saat  

ghost

Huzuristan Üyesi

Tecrübe Puanı.: 21%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Mesaj 102
Meslek:
DJ_AkMaN bir fidan gibi

Batida Kaldi Umutlarim Yarinda Kaldi Yarinlarim Gemide Yerken Saldim Gencligime Dellencesine Haykirdim Yollar Uzak Yildizlar Yakin Sarkilarda Kalmis Notalarim Bugün Kalbime Yeni Bir Sayfa Actim Hayata Tek Basina Demir Attim Sinifta Kaldi Gencligim Hayat Benim Ögretmenim Kaderime Haykirdim Sevgi Herine Nefrat Aldi Günes Battisi Yilan Huylu Serseri O Yollari Ben Coktan Gectim Düsünsene Bir Fidan Yeni Acarken Karsilasti Aci Dolu Yasamla Oda Insaniyeti Dolduguna Kücükde Olsa Cakti Bu Ortami Denizde Koybolmus Sevgisi Yasamadi Biraz Olsada Bu Hayati

Denizlere Gömün Beni Ay Isigi Görmeyeyim Dallarimdan Kirin Beni Bir Fidan Gibi Birdaha Hic Sevmeyeyim Baharlari Görmeyeyim Firizlere Güvenmeyeyim Bir Fidan Gibi

Önceden Bir Sevdigi Vardi Mahalle Arasi Bulusurdu Verilmis Siirler Sözler Vardi Hepsi Simdi Gecmisde Kaldi Anna Baba Sevgisinden Uzak Kaldi Tek Basina Bu Agir Yükü Kaldirdi Yasamayi Direnmeyi Ögrendi Yavas Yavas Büyüdü Kocaman Bir Fidan Oldu Yapraklari Acti Ama Engell Sordu Gencligini Yasamadi Onu Anlayan Olmadi Herkezin Derdi Kendine Belki Uzaklasmak Istedi Buralardan Icki Olmus Tek Teselli Biraz Olsa Unuturum Düsüncesinde Ay Ve Günes Ayni Anda Ciksa Kiyametmi Geldi Kafaya Takmadi Bu Hayatin Ögretmeni Oldu Bir fidan Gibi Büyüdüm Anne Su Yerine Aci Cile Döktüler Üstüme Kalbim Agliyor Gözlerim Yavas Yavas Kapaniyor Dayanacak Gücüm Kalmadi Gidecegim Buralardan Sevdigim Vardi Söyleyin Ona Hayat Bize Bülmedi Ben Gidersem Birgün Buralardan Adimi Mezar Tasina Yazin Bu Yasadiklarim Kadermiydi Cilemiydi Bilemedi Anne

Denizlere Gömün Beni Ay Isigi Görmeyeyim Dallarimdan Kirin Beni Bir Fidan Gibi Birdaha Hic Sevmeyeyim Baharlari Görmeyeyim Firizlere Güvenmeyeyim Bir Fidan Gibi

Yazar Mesaj   #4389  02-05-2007 15:27 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
Teşekkürler...

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu   

Yazar Mesaj   #4394  02-05-2007 17:54 GMT+2 saat  

MiNeCaN

Destekleyen

Tecrübe Puanı.: 81.5%
Ruh Hali: Belirtilmedi.
Mesaj 2036
Ülke: