[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #24135  31-12-2011 19:31 GMT+2 saat  

Can

Admin

Tecrübe Puanı.: 100%
Ruh Hali: Neutral
Mesaj 5381
Ülke:
Meslek: Webmaster
Facebook'ta Paylaş
Adını Feriha Koydum 42. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hazal Kaya 'Adını Feriha Koydum'da birlikte rol aldığı Vahide Gördüm ve Deniz Uğur'un kanserle mücadelesi için "En kısa zamanda aramıza dönecekler" dedi.... Adını feriha Koydum 42. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz medyarazzi de olacak. “Adını Feriha Koydum”da merakla beklenen 41. Bölüm 30 Aralık Cuma akşamı Show TV'de gösterildi , bitti. Bitti ama Tüm merakları arttırarak bitti… Adını Fer

“Adını Feriha Koydum”da merakla beklenen 41. Bölüm 30 Aralık Cuma akşamı Show TV'de gösterildi , bitti. Bitti ama Tüm merakları arttırarak bitti… Yılbaşı gecesi Feriha'yı evinin önünde yalnız yakalayan eski nişanlı Halil Feriha'ya arkadan yaklaştı ağzını ve burnunu ilaçlı bezle kapatarak Feriha'yı bayılttı ve 41. Bölüm bitti… Şimdi 6 Ocak Cuma günü ekranlara gelecek 42. Bölüm merakla beklenecek...

“ADINI FERİHA KOYDUM”DA 41.BÖLÜMDE NELER OLDU

41. Bölümde uzun bir aradan sonra akıl hastanesinden kaçan eski nişanlı Halil Feriha’nın peşindedir. Halil’i farkeden Feriha’ya Emir yardım etmek ister, karakola gidip şikayetçi olmayı teklif ederse de Feriha kabul etmez.

Leven Hoca Feriha’ya aşkını itiraf ettikten sonra Feriha Levent Hoca’nın derslerine girmemektedir. Levent Hoca Feriha’yı derse çağırınca, sizin dersinize girmeyeceğim cevabını alır. Medyarazzi.com

Feriha’dan aşkına karşılık görmeyen Levent kendini Sanem’im kollarına atar. Sanem tekrar ilişkilerinin eskisi gibi süreceğini umarken aldığı cevapla yıkılır ve Levent’in suratına tokadı patlatır. Bu sırada eve gelen Cansu kapının arkadan kilitli olduğunu görünce anlam veremez, ardından evde Levent Hoca’yı da gören Cansu iyice şüphelenir.

Hande Koray’ın evinde yılbaşı partisi düzenler. Emir partiye gelmez bu durum Cansu’nun tüm dengelerini bozar. İşin kötü tarafı Hande’nin sevgilisi Koray ev sahibi olmasına rağmen Hande’nin yılbaşı partisine katılmamıştır. Medyarazzi.com

Çocuklarını barıştırıp kaynaştırmak isteyen Nevbahar evinde yılbaşı gecesi yemekte onları biraraya getirir. Levent’in kardeşi masa örtüsünü çekerek tüm yemekleri yere devirir, çeker gider. Bu sırada Nevbahar’ın daveti üzerine eve gelen Sanem bu duruma anlam veremez. Levent’te kalkıp gider, Sanem’den de gitmesini isteyen Nevbahar üzgün, evde yalnız kalır.

Yılbaşı gecesini evinde tek başına geçiren Emir, kapı çalınca açar karşısında Noel Baba şapkası, elinde bir şişe içki ile Koray’ı görür içeri davet eder. İçmeye başlarlar. medyarazzi.com

Mehmet ile Seher yılbaşına Nişantaşı’nda girmek için giderler. Feriha’lar evlerinde tombala oynarlar. Saat 24 olmadan hala ve babası uyurlar. Tiribişon almak bahanesi ile Emir’in evine giden Feriha’nın kuzeni Koray’ın verdiği içkileri peş peşe diker… Koray ve kuzen artık sarhoştur ve sonuç tabi ki malum, yatakta biter… Bunlar olurken Emir apartman kapısının önünde havai fişekleri seyretmektedirler. Tartışırlar Feriha önden Emir arkadan evlerine giderler. Feriha evine giremez, anahtarını dışarıda düşürmüştür.

FORUMUMUZ VE LİNKLERİMİZ HERKESE AÇIK! BİZE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜRLER!
HER TÜRLÜ KONUDA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!
FACEBOOK http://www.facebook.com/huseyincancalisan

LimeWire Çalışan Sorunsuz Sürüm Burada!
İnternet Download Manager 5.19 Full Crack % 100 Çalışıyor Denendi
TIKLA İNDİR!!
Kullanıcın Sayfasını Ziyaret Et Gender_Bay Çevirimiçi durumu