[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #23836  23-09-2011 21:16 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş

Çocukken biri hapşırdığında "Çok yaşa" derdim. Çünkü çevremdeki herkes öyle diyordu. Yıllar geçip de aklım bazı şeylere erdikten sonra "İyi yaşa" demeye başladım. Zira amaç; yılların sayısını artırmak değil, içini doldurmak olmalıydı. Önemli olan; hayatın boyu değil, işleviydi. Ömür, 'konsantre' çamaşır tozu gibi küçük ambalajda ama 'etkili' olduğu zaman leke çıkarıyordu.
Kıvanç Tatlıtuğ'un rol aldığı son blue jean reklamında hapşırıktan sonra "Çok sev" deniliyor.
Vallahi çok sevdim... Zira sevgi hayata anlam katan en büyük erdem, en yüce mutluluk kaynağı değil mi?
Karşılığı olup olmaması o kadar da önemli değil.
İnsan ne kadar severse o kadar 'insan' olur. Öyleyse, çok sevin ve siz de görün!
behlülün reklamı
yüksel aytuğ

[izlecom]3284975[/izlecom]

Kıvanç Tatlıtuğ ile Mavi Jeans'in reklam işbirliği tüm hızıyla devam ediyor. Markanın yeni sezon reklam filminde Brezilyalı model Guisela Rhein ile birlikte rol alan Tatlıtuğ; önceki gün Four Seasons Otel'de düzenlenen basın toplantısına katıldı. Tatlıtuğ; önceki iki reklam filmindeki " Vay vay vay..." sloganından sonra yeni reklamda; Ali Taran'ın fikri olan " Çok Sev..." sözünün dillere dolanacağını hissettiğini söyledi. Tatlıtuğ; 'Kuzey ve Güney' dizisinde yanlış dövüştüğü iddialarıyla ilgili de "Ders almaya devam ediyorum ama sonuçta Dünya Boks Şampiyonası'na da hazırlanmıyoruz. Bence dizideki dram önemli" dedi.

'ÇOK YAŞA' YERİNE 'ÇOK SEV'

* Kıvanç Tatlıtuğ'un reklamda, hapşıran Guisela'ya söylediği "Çok sev" sözcüğü kampanyanın en dikkat çekici cümlesi olarak öne çıkıyor.

* İlk filmin çekildiği Sapphire'in 47'nci katındaki daire, bu filme de ev sahipliği yaptı.

* Yakışıklı oyuncunun, Sapphire'in terasına inşa edilen küçük marangoz atölyesindeki görüntüleri ve duş sahneleri reklam filminin en seksi sahneleri arasında yer alıyor.

Bu mesaj moonlight tarafından düzenlendi (25-09-2011 23:25 GMT+2 saat, ago)