[Kayıt ol]   [Şifremi unuttum!
Kullanıcı adım:   Parolam:  

Yazar Mesaj   #21316  17-07-2010 12:46 GMT+2 saat  

moonlight

Admin

Tecrübe Puanı.: 96%
Ruh Hali: Neþeli
Mesaj 4213
Ülke:
Meslek: gecelerin adamı :))
Facebook'ta Paylaş
adamın biri sinek yutar ve ağzına raid sıkar, sonunda ölür.

adamın biri manava gider ve "ne biçim domates lan bu" diye bağırıp domatesleri kurşunlar

susurluk'da bir mersedes kamyona çarpar, hükümet düşürecek, rejim değiştirecek büyüklükte bir sansayon ortaya çıkar, halkın tepkisi 1 dakika için ışık kapatmak olur

karadeniz dolaylarında ayakkabısındaki kumu boşaltmak için bi direğe dayanmış olan adamı elektriğe tutuldu zannedip kurtarmak için sopayla girişmek ve döve döve gebertmek

tutması için kardeşine ikinci kattan buzdolabı atıp ağır derecede yaralaması.

okey masasına inek düşmesi...(gerçektir)

dolmuşlarda, trafik polisinden ceza yememek için, dolmuş trafik polisi sahasına girdiğinde, hergün ama hergün, yolculara "arkadaşlar, şurayı geçene kadar çökermisiniz" diye ricavari seslenişi. başka hangi ülkede, yolcular polisten kaçmak için çöküyordur acaba...

yurdum insanı yanında yurdum hayvanı da tuhaftır. yüzlerce küçük baş hayvan toplu intihar etmiştir. bu olay ülke sınırlarını aşıp dünyada yaşanan garip olaylara dahil olmuştur

ameliyatlarda bonus olarak, ameliyat olan kişinin içinde makas, pamuk, tampon vb. unutarak ikinci ameliyat şansı yaratılması...

beşiktaştaki kör dilencinin bir spor gazetesinin iddaa ekini okurken görülmesi.

biten her yılın ardından "bu yıl yaşanan ilginçlikler" ya da "2005'te nelere güldük" gibi başlıklar altında toplanan olaylar.

-yan baktığı gerekçesiyle karşısındaki kişiyi 18 yerinden bıçaklayabilmek.

-bakkal açılışında bile havai fişek atmak
-yol kenarında çimenlerin üzerinde sülalecek piknik yapmak

engelli asansörlerinde engellilere yer kalmaması.

her yeni yıla eğlenirken 'kaza kurşunuyla' birilerini yaralayarak girmek.

hakkari’de bir okul müdürü yaramazlık yapan kız öğrenciye ne ceza verdi?
"kulak koparma"

- devlet, dünyada sadece konya’da bulunan anadolu yaban koyunlarından ne istiyor?
"1 trilyon 131 milyar"

- zonguldak’ta iki kadın eşlerinden ayrılabilmek için ne yaptılar?
"iki çocuğu alıkoyarak ilişkiye girdiler"

- silivri’nin selimpaşa ilçesi belediye başkanı eşref balaban beldelerinde bulunan hangi binayı kaçak olduğu iddiasıyla yıkacaklarını açıkladı?
"belediye binası"

- yaşar nuri öztürk türkiye’de nerede nazam kılmanın caiz olmadığını söyledi?
"camide"

- manisa’da iki lise öğrencisi kız hangi iddiayla gözaltına alındı?
"silah zoruyla para toplama"

türkiye'de kendini gösteren salgın hastalık (kırım kongo kanamalı ateşi) sonrasında ülkenin sağlık bakanının yaptığı açıklama; '' kırım kongo virüsünün bir antibiyotiği dünyada da yok türkiye'de de.'' 17.06.2006 atv haber